Tunneta Värvi kollektsioon

6 populaarset sisustusstiili

Kuus erinevat sisustusstiili Tikkurila Tunneta Värvi uue värvikaardi toonide järgi - nii lihtne on nüüd oma unistusi ellu viia!

Tunneta Värvi uuel värvikaardil on 216 hoolikalt valitud värvitooni.
Oleme loonud Sulle inspiratsiooniks kuus erinevat sisustusstiil: klassikaline, modernne, boheemlik, luksuslik, nostalgiline ja eklektiline.  

Kõik kuus stiili sisaldavad neutraalseid ja aktsentvärvitoone, mille abil saad kerge vaevaga luua unistuste kodu. Kokkusobivate värvitoonide valimine ei ole kunagi varem nii lihtne olnud!

Värvitoonide valimisel aitab Sind Colour Master mobiiliäpp

Tunneta Värvi klassikaline stiil

Ajatu klassikaline interjöör võlub oma soojuse ja väljapeetud ehedusega. Harmoonilises värvipaletis kombineeruvad neutraalsed maalähedased toonid läbimõeldud aktsentvärvidega, luues rahuliku ja hubase atmosfääri.

Unistad ajatust interjöörist? Tikkurila klassikalise stiili värvipaletist leiad just sobivad toonid. Kasuta beeži, helehalli ja valge varjundeid ning kombineeri neid elegantse tumehalli, pruuni ja punasega. 

Loe siit klassikalise stiili kohta

Tunneta Värvi boheemlik stiil

Boheemlik interjöör on kutsuv, kuna on ühtaegu nii külluslik kui soe. Maalähedased toonid ja soe värvipalett, mida toetavad ruumi elementide kihid ja eksootilised detailid, loovad hubase atmosfääri.

Boheemlikul interjööril on iseloomu ja see areneb ajas pidevalt täiuslikkuse poole. Täiusta interjööri kvaliteetsete sisustusmaterjalide ning huvitavate hubasust lisavate ja ajale vastu pidavate detailidega. Vali aksessuaarid, millel on muster, küllastunud värvid ja tekstiilid. Eriti hästi sobivad boheemliku stiiliga isiklikud esemed, näiteks reisidelt kaasa toodud suveniirid.

Loe siit boheemliku stiili kohta

Tunneta Värvi luksuslik stiil

Luksus - ainuüksi see sõna toob mõttesse hinnalised ja väärtuslikud materjalid, kalliskivitoonid ja uhke interjööri. Loo luksuslik õhkkond sametpehmete, hoolikalt valitud värvitoonide ja keerukate elementidega.

Luksuslikust interjöörist õhkub elegantsi ja glamuuri. Värviinspiratsiooni tasub otsida tipptasemel moe, restorani peene interjööri ja hinnaliste kujundusesemete detailidest. Tikkurila luksusliku stiili värvipalett pakub ideaalseid toone. Sügavad, rikkalikud, sametised ja kalliskivitoonid loovad aluse jõulisele värvipaletile. Üldine olustik on suurejooneline, julge ja väljakutsuv, millest ei puudu ka vihjed pikale ajaloole. Elegantne ja suurejooneline atmosfäär sügavate sametiste kalliskivitoonidega.

Loe siit luksusliku stiili kohta

Tunneta Värvi nostalgiline stiil

Nostalgia - sentimentaalne igatsus kunagise õnneliku aja või koha järele. Need mälestused võivad olla inspiratsiooniallikaks kodu muutmisel. Nostalgilist stiili iseloomustavad soojades maalähedastes toonides värvitud toad ja kaunis ajatu disain.

Nostalgilistes kodudes kohtuvad minevik ja tänapäev. Nostalgiline värvipalett koosneb intrigeerivast valikust ikoonilistest toonidest, mis on perfektsed, et luua ruumis just see õige meeleolu. Erinevate ajastute hingus lisab ruumile dimensioone ja muudab sisekujunduse eriliseks. Kui Sulle meeldib 1960. ja 70. aastate kodude stiil, siis ammuta inspiratsiooni Tikkurila nostalgilise stiili põhivärvidest, mis sisaldavad nii rahustavaid liivakarva ja pruune toone kui ka murtud rohelisi ning punaseid toone.  

Loe siit nostalgilise stiili kohta

Tunneta Värvi eklektiline stiil

Eklektiline stiil on kombinatsioon üllatavatest ja elavatest sisustusdetailidest ning julgest värvide kasutamisest.

Eklektilise stiili puhul on esikohal lustlikkus ja üllatavad kombinatsioonid. Omamoodi, samas erksatest toonidest koosnev värvipalett on kirgas ja pole just kuigi sobilik üleliia tõsistele hingedele. Eklektilised kodud on püsivaks inspiratsiooniallikaks, neis leidub alati midagi uut ja põnevat, mida kogeda. Eklektilises stiilis on kujundatud kodud, kust võib leida ootamatuid toone aknaraamidel, põrandaliistudel ja armastatud mööblil. Kui Sul on tunne, et nüüd saabub roosa faas, siis lihtsalt tee see ära! 

Loe siit eklektilise stiili kohta

Tunneta Värvi modernne stiil

Modernne stiil on läbimõeldud ja lihtne maitsekalt valitud funktsionaalsete elementidega. Modernne interjöör võib olla neutraalne ja minimaalne, kuid kaugeltki mitte igav. Modernne stiil tähendab julgeid ja kontrastseid valikuid.

Modernse interjööri kujundamiseks on vaja suuri neutraalseid pindu, millele saaks lisada minimalistlikke ja julgeid erksaid aktsentvärve. Rahulikuma õhkkonna saavutamiseks võib kasutada kontrastvarjude ühetoonilist värvipaletti. Hästi läbimõeldud aktsentvärvid kombineerituna neutraalsete toonidega loovad värvipaleti, mis viib ruumi uuele tasemele. Kõik detailid ruumis on maitsekalt valitud ja samas funktsionaalsed.

Loe siit modernse stiili kohta

Feel the color
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et