Tunneta Värvi luksuslik stiil

Luksuslik stiil

Luksus - ainuüksi see sõna toob mõttesse hinnalised ja väärtuslikud materjalid, kalliskivitoonid ja uhke interjööri. Loo luksuslik õhkkond sametpehmete, hoolikalt valitud värvitoonide ja keerukate elementidega.

Luksuslikust interjöörist õhkub elegantsi ja glamuuri. Sellise stiili saad oma kodus luua vaid mõne läbimõeldud sammuga - ka kõige tavalisem ruum näeb luksuslik välja, kui valid oma seintele õiged värvitoonid. Tikkurila luksusliku stiili värvipalett pakub täiuslikke toone mõjuvõimsa interjööri jaoks, kus sametisi heledaid toone täiendavad rikkalikud aktsentvärvitoonid.

 

Luksuslikust interjöörist õhkub elegantsi ja glamuuri. Sügavad, rikkalikud, sametised ja kalliskivitoonid loovad aluse jõulisele värvipaletile. Üldine olustik on suurejooneline, julge ja väljakutsuv, millest ei puudu ka vihjed pikale ajaloole. Elegantne ja suurejooneline atmosfäär sügavate sametiste kalliskivitoonidega.

Pane antiikesemed ja moodne minimalistlik mööbel kõrvuti ning tänapäeva sobiv luksuslik välimus on tagatud.

Aksessuaaridena kasuta pehmet sametit, siledat puitu, erksaid metalltoone ning peeneid klaasi- ja peegelpindu. Tekstuurid aitavad luua sügavust, mis annab ruumile atraktiivse atmosfääri.

Tunneta Värvi luksuslik stiil
Tunneta Värvi luksuslik stiil

Avasta luksusliku stiili karisma ja alusta oma kodu muutmist julgete värvivalikutega.

Värviinspiratsiooni tasub otsida tipptasemel moe, restorani peene interjööri ja hinnaliste kujundusesemete detailidest. Tikkurila luksusliku stiili värvipalett pakub ideaalseid toone. Luksusliku stiili tumedamad värvitoonid sobivad suurepäraselt nii suurte kui ka väikeste ruumide jaoks, luues intiimse tunde. Heledad värvipaletid muudavad teie kodu luksuslikult avaraks.

 

feel the color luxurious style
feel the color luxurious style
feel the color luxurious style

Luksusliku stiili põhivärvitoonid

 

Luksusliku kodu toad on värvitud nii pehmetes beežides kui ka kivi- ja pärlhallides toonides. Nende hulka kuuluvad F484 Chalk, G481 Mirage, H495 Tuft ja X477 Empress. Julgelt rikkad värvitoonid L429 Indigo, N417 Cherry ja Y498 Midnight toovad interjööri ka pisut dramaatilisust.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et