Tunneta Värvi nostalgiline stiil

Nostalgiline stiil

Nostalgia - sentimentaalne igatsus kunagise õnneliku aja või koha järele. Need mälestused võivad olla inspiratsiooniallikaks kodu muutmisel. Möödunud dekaadide ikoonilised toonid seovad interjööris ühte nii vana kui uue.

Nostalgiline värvipalett koosneb intrigeerivast valikust ikoonilistest toonidest, mis on perfektsed, et luua ruumis just see õige meeleolu. Erinevate ajastute hingus lisab ruumile dimensioone ja muudab sisekujunduse eriliseks. Tikkurila nostalgilise stiili põhivärvid sisaldavad nii rahustavaid liivakarva ja pruune toone kui ka murtud rohelisi ning punaseid toone.

 

Tunneta Värvi nostalgiline stiil
Tunneta Värvi nostalgiline stiil

Nostalgilistes kodudes kohtuvad minevik ja tänapäev. Nostalgiline stiil saab inspiratsiooni 1960. ja 70. aastate kodudest - soojades maalähedastes toonides värvitud toad ja kaunis ajatu disain. Ainulaadne kodu on kombinatsioon vanast ja uuest - täiendage interjööri eelmisest sajandist pärit detailidega ning valige oma kodu uus mööbel retro stiilist.

Tunneta Värvi nostalgiline stiil
Nostalgilise stiili põhivärvitoonid

Nostalgilise stiili värvipaleti heledad toonid on X394 Expance, H456 Straw ja X457 Apatite - nende toonidega saate oma kodus luua õrna ja rahuliku õhkkonna. Nostalgilise stiili julgeid külgi esindavad aktsendivärvid N405 Terracotta, L396 Beeswax ja M386 Amazon.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et