Sisevärvikaardid

Sisevärvikaardid

Tikkurila värvikaartidelt leiad tuhandeid toone sisepindade värvimiseks. Kui valid välja toote, siis pööra tähelepanu sellele, missuguse värvikaardi valikust saad tooni valida.

Värvitoonid telefoniekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub ekraani seadetest. Võimalusel võta värvilaast kauplusest kaasa ning kontrolli tooni sobivust samas ümbruses ja valguses, kus seda kasutama hakkad. Kui siiski kahtled värvitooni sobivuses, siis soovitame toonida väike purk sama tooni seinavärvi ja värvida see välja suuremale pinnale (näiteks A3 paberile või papitükile). Vaatle värvitud pinda samas ruumis erineval kellaajal (päevavalgel ja õhtul lambivalgel). Samuti saad nii ka hea ettekujutuse, kuidas antud toon sobitub teiste esemetega.

Kas otsid inspiratsiooni seina värvitooni leidmiseks? Või on keeruline otsustada, missugune toon erinevate lemmiktoonide seast valida? Ekspertide abiga lõime Colour Master mobiiliäpi, et Sul oleks lihtsam kodukujundamise unistused ellu viia ja inspiratsiooni saada.

Katseta värvitoone virtuaalselt Colour Master mobiiliäpiga

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et