Sisetooted puitpindadele

Puitpinnad võivad kesta põlvest põlve, kui nende eest hästi hoolitseda. Tikkurila sisetooted puitpindadele annavad puidule kauakestva kaitse ja kauni välimuse.

Armastusega puidu vastu

Puidul on kaks poolt: see on küll tugev materjal, kuid tegelikult tundlik. Nagu meie, inimesed, kellel on nii tugevad kui ka haavatavad küljed. Kui meil on kodus puidust mööbel, põrand vms, siis soovime selle eest hoolitseda, et see püsiks kaua kaunis. See ongi armastus puidu vastu.

Sisepuidutoodete kasutamise tutvustus Kodustiili saates

Tikkurila sisetooted puitpõrandatele ja puitmööblile annavad puidule kauakestva tulemuse ja säilitavad selle loomuliku ilu. Vaata saateklippi, kus tutvustasime põranda- ja mööbliõli ning mööblivaha.

Puitpõranda viimistlemine ja hooldamine

Õige toote ja töötlemisviisi valimine tagab puitpõrandale kauakestva tulemuse ja säilitab selle loomuliku ilu. Kui soovid naturaalset viimistlust, siis õlita või laki; kui katvat, siis värvi.

Puitmööbli viimistlemine ja hooldamine

Õige toote ja töötlemisviisi valimine tagab puitmööblile kauakestva tulemuse ja säilitab selle loomuliku ilu. Kui soovid naturaalset viimistlust, siis õlita, vahata või laki; kui katvat, siis värvi.

Rõhuta puidu ainulaadsust ja pane see särama värvitooniga

Puit on mitmekülgne materjal, mis lisab soojust igale kodule. Läbipaistvad värvitoonid sobivad suurepäraselt puitpindade ainulaadsete omaduste täiustamiseks. Ajatute poolläbipaistvate toonide värvikaardi järgi saab toonida puidulakki ja -vaha; puiduõli pole toonitav. Puiduvärvi saab toonida paljude värvikaartide järgi näiteks Symphony, Tunneta Värvi jne. Vaata infot tootelehelt.

Arvesta alati iga materjali eripäraga ja katseta tooni sobivust enne töötlemist väiksemal pinnal.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et