Tunneta Värvi klassikaline stiil

Klassikaline stiil

Ajatu klassikaline interjöör võlub oma soojuse ja väljapeetud ehedusega. Harmoonilises värvipaletis kombineeruvad neutraalsed maalähedased toonid läbimõeldud aktsentvärvidega, luues rahuliku ja hubase atmosfääri.

Unistad ajatust interjöörist? Tikkurila klassikalise stiili värvipaletist leiad just sobivad toonid. Kasuta beeži, helehalli ja valge varjundeid ning kombineeri neid elegantse tumehalli, pruuni ja punasega. 

Täienda oma igapäevaelu rahulike neutraalsete toonide ja läbimõeldud aktsentvärvidega.

Tunneta Värvi klassikaline stiil

Kasuta ühesugust värvipaletti seintel, mööbliesemetel ja muudel sisustusdetailidel. Selline lähenemine annab kodule rahuliku õhkkonna. Neutraalsete toonidega toa värvimine loob suurepärase fooni muljetavaldavate kunstiteoste ja elegantse mööbli esiletõstmiseks. Harmoonilise interjööri puhul eelista ajatut mööblit, huvitavaid tekstuure ja pehmeid detaile.

Ruum ei muutu raskeks, kui kasutad puhtaid ja heledaid toone ning paigutad sisustuselemendid läbimõeldult. Minimalism ja väärikas klassitsism täiendavad teineteist suurepäraselt!

Klassikaline sisekujundus muudab ruumi samaaegselt hubaseks ja muljetavaldavaks. Lisaks neutraalsetele toonidele on stiili peamiseks tunnuseks looduslike materjalide kasutamine. Otsi sobiva värvi jaoks inspiratsiooni ilusatest ja ajatutest looduslikest materjalidest, nagu näiteks soe puit, jahe marmor ja puhas puuvill. Rõhuta seinte värvi valgete põrandaliistudega ning vali stiilse interjööri jaoks peened sisustuselemendid ja romantilised detailid.

Tunneta Värvi klassikaline stiil
Tunneta Värvi klassikaline stiil

 

Tunneta Värvi klassikaline stiil

Klassikalise stiili põhivärvitoonid

Klassikalise ajatu stiili saab luua toonidega X486 Median, F485 Damask ja TIKB Tikkurila Beige.

Ühe seina soovitame värvida aktsentvärviga, mis on põnevaks pilgupüüdjaks kogu ruumis. Tumedam värv lisab klassikalisele välimusele kauni kontrasti. Vali neutraalsete toonide täiendamiseks L481 Silhouette, M425 Beetroot või S500 Surf.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et