Tunneta Värvi eklektiline stiil

Eklektiline stiil

Eklektiline stiil on kombinatsioon üllatavatest ja elavatest sisustusdetailidest ning julgest värvide kasutamisest.

Eklektilise stiili puhul on esikohal lustlikkus ja üllatavad kombinatsioonid. Omamoodi, samas erksatest toonidest koosnev värvipalett on kirgas ja pole just kuigi sobilik üleliia tõsistele hingedele. Eklektilised kodud on püsivaks inspiratsiooniallikaks, neis leidub alati midagi uut ja põnevat, mida kogeda.

Eklektilises stiilis oma kodu kujundades unusta kõik reeglid ja mine kaasa emotsiooniga. Kui see on huvitav, inspireeriv ja paneb Sind naeratama, siis see töötab! Elujõulised ja mängulised värvid toovad koju positiivset energiat ning loovad huvitavaid ruume, kui need on ühendatud pilkupüüdva mööbli ja sisustusleidudega.

 

Tunneta Värvi eklektiline stiil

Eklektilises stiilis on kujundatud kodud, kust võib leida ootamatuid toone aknaraamidel, põrandaliistudel ja armastatud mööblil. Kui Sul on tunne, et nüüd saabub roosa faas, siis lihtsalt tee see ära! 

Lisaks toonidega katsetamisele uuri võimalusi, kuidas muudavad erinevad tekstuurid ja läiked nii värvitud kui teiste  sisekujunduselementide pindu. Kombineeri läikivat ja matti ning omapäraseid värvitoone oma lemmikesemetega.

Tunneta Värvi eklektiline stiil
Tunneta Värvi eklektiline stiil
Tunneta Värvi eklektiline stiil

 

 

Eklektilise stiili põhivärvitoonid

Siit ei leia beeži. Selle stiili baasiks on K503 Palace, H300 Lemonade ja Y383 Cucumber - kõik need on heledad ja päikeselised toonid, mis sobivad suurepäraselt suurtele pindadele, näiteks seintele, lagedele ja põrandatele.

Lisa erksaid aktsente ja tee oma julge valik, lisades H353 Forget me not, K319 Flamingo, M339 Tango või L392 Ducato.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et