Tunneta Värvi modernne stiil

Modernne stiil

Läbimõeldud ja lihtne maitsekalt valitud funktsionaalsete elementidega. Modernne interjöör võib olla neutraalne ja minimaalne, kuid kaugeltki mitte igav. Modernne stiil tähendab julgeid ja kontrastseid valikuid.

Hästi läbimõeldud aktsentvärvid kombineerituna neutraalsete toonidega loovad värvipaleti, mis viib ruumi uuele tasemele. Kõik detailid ruumis on maitsekalt valitud ja samas funktsionaalsed.

 

Tunneta Värvi modernne stiil

Modernne interjöör võib olla neutraalne ja minimaalne, kuid kaugeltki mitte igav. Modernne stiil tähendab julgeid ja kontrastseid valikuid. Minimalistliku tausta puhul suunatakse pilgud kontrastidele. Olgu selleks eriline kunstiteos, skulptuurne valgusti või disainmööbel – neutraalne taust toob lemmikdetailid esile. Ja kui oled tõeline minimalist, piisab ka kõige lihtsama ruumi sisustamiseks hästi paigutatud erksat värvi detail.

 

Modernse interjööri kujundamiseks on tarvis suuri neutraalseid pindu, millele saaks lisada minimalistlikke ja julgeid erksaid aktsentvärve. Rahulikuma õhkkonna saavutamiseks võib kasutada kontrastvarjude ühetoonilist värvipaletti.

Mustreid ega jõulisi jooni ei tasu karta. Veendu selles, et sisekujundus ja värvid täiendaksid üksteist ning saavutaksid harmoonilise terviku.

 

 

 

Tunneta Värvi modernne stiil
Tunneta Värvi modernne stiil
Tunneta Värvi modernne stiil

Modernse stiili põhivärvitoonid

Vali kerged neutraalsed värvitoonid järgmiste toonide hulgast: F497 Paper, F487 Feather ja Y487 Piazza. Seejärel lisa sügavust ja kontrasti K487 Calcite või X499 Granite`ga. Lisa kogu värvipaletile paar aktsentvärvi, näiteks M323 Hearts või S302 Grapefruit - punase ja kollase peened varjundid.

 

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et