Tunneta Värvi boheemlik stiil

Boheemlik stiil

Boheemlik stiil on hubane, maalähedane ja sisustatud pika aja jooksul. See on rahustav ja kutsuv, täiendatud looduslike materjalidega ning soojades toonides.

Boheemlik interjöör on kutsuv, kuna on ühtaegu nii külluslik kui soe. Maalähedased toonid ja soe värvipalett, mida toetavad ruumi elementide kihid ja eksootilised detailid, loovad hubase atmosfääri. Interjööril on iseloomu ja see areneb ajas pidevalt täiuslikkuse poole.

Täiusta interjööri kvaliteetsete sisustusmaterjalide ning huvitavate hubasust lisavate ja ajale vastu pidavate detailidega. Vali aksessuaarid, millel on muster, küllastunud värvid ja tekstiilid. Eriti hästi sobivad boheemliku stiiliga mitmesugused isiklikud esemed, näiteks reisidelt kaasa toodud suveniirid.

Tunneta Värvi boheemlik stiil
Tunneta Värvi boheemlik stiil

Boheemliku meeleolu loomiseks kasuta eksootilisi värvitoone ja looduse sügavust. Lisa seintele õhulisi toone või sügavamaid küllastunud baasvärve. Ära unusta lisada aktsentvärve ja puidust detaile, et kõik tervikuks liita.

Saad ka ise oma boheemliku stiili luua, kasutades oma lemmiktoone - hoidu ühe toonidega sisustamisest ja kasuta vähemalt kolme erinevat sooja värvitooni.

Tunneta Värvi boheemlik stiil
Tunneta Värvi boheemlik stiil

Boheemliku stiili põhivärvitoonid

Kasuta sooja värvipaleti toone hubase ja maalähedase meeleolu loomiseks. Loomulik taustavärvitoon Y456 Coconut, X459 Dream ja M495 Arctic Willow. Lisa sügavust ja iseloomu valitud värvikombinatsioonile H320 Magnolia, N338 Wild Rose, X501 Aubergine või N378 Ficus`ega.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et