Kõige populaarsemad värvitoonid Tikkurila värvikaartidelt

Populaarseimad värvitoonid Tikkurila värvikaartidelt

Kas oled kunagi mõelnud, missugused toonid meie värvikaartide laiast valikust on hitid? Meie klientide lemmikud on nii rahulikud ja loomulikud kui ka müstilised ja intensiivsed toonid. Loe edasi ja saa inspiratsiooni meie klientide lemmiktoonidest.

Ajatute lemmikute valgete ja helehallide kõrval on populaarseimateks toonideks puuderjas roosa, salveiroheline, beež ja tumesinine. Inspiratsiooniks oleme kokku pannud valiku kõige lemmikumatest toonidest. 

Pehme roosakas toon

Puuderjas roosa

Populaarsemate toonide seas on oma koht pehmetel roosadel puudritoonidel. Neid on lihtne teiste toonidega kombineerida ning need loovad igas ruumis pehme ja maheda atmosfääri. Meile meeldib @anniidajulia Instagrami pilt: lastetuba rotangist mööbli, armsate korvide ja meie roosa lemmiktooni X420 Maideniga.

Beež seina peal kui voodipeatsis

Beeži varjundid

Beeži, liiva ja helepruuni varjundid sobivad hästi klassikalise stiiliga. H484 Mulberry on üks meie armastatumaid beeže, see on rahulik hallikasbeež, millel saab erineva varjundi sõltuvalt valgustusest ja ümbritsevatest toonidest. @annehiekkaranta Instagrami pilt on hea näide sellest, kuidas H484 Mulberry annab voodile rahuliku ja uneleva tausta.

Modernses stiilis kodukontor beežika seinatooniga

Kui Sulle meeldib H484 Mulberry, meeldib Sulle tõenäoliselt ka meie teine lemmikbeež. V484 Driftwood on veidi sügavam ja hallikam, kuid samas rahulik, pehme ja sametine.

Mõlemad värvitoonid sobivad hästi nii magamistoa kui elutoa seintele.

Rikkalik roheline seinatoon magamistoas

 

Tumedad lemmikud

Tumeroheline M442 Fjord on meie populaarseim rikkalik roheline. See on intensiivne ja ergas ning on ideaalseks paariliseks näiteks valgele, mustale, beežile ja erinevatele puiduvarjunditele. M442 Fjordi tooni värvitakse sageli aktsentsein. Ka magamistuppa sobib see toon ideaalselt, luues rahulikuma ja intiimsema õhkkonna. Instagrami kasutaja @venlasofi magamistoa seintel loob M442 Fjord kauni tausta päikesevalgusele.

Tume intensiivne sinine seinatoon magamistoas

Teine tume lemmik on sügavsinine N429 Denim: mugav nagu lemmik teksapüksid ja atmosfääriline kui kesköötaevas. Kasuta seda aktsentseinal või värvi kogu ruum dramaatilise efekti saavutamiseks.

Rohelised lemmikud

Viimastel aastatel oleme näinud kasvavat huvi rohelise värvitooni vastu. Rohelise kõrval on tõusuteel ka muud looduslikud elemendid. Looduslikud materjalid, murtud toonid ja toataimed toovad interjööri looduse hõngu.

Meie lemmikud rohelised toonid on V447 Serpentine ja N494 Nephrite. Mõlemad on murtud, loomulikud ja pehmed. Serpentine on veidi heledam, salvei sarnane hallikasroheline ja Nephrite on veidi tumedam, türkiissinise varjundiga.

Murtud roheline seinatoon ja rohelised taimed
Avar pehme rohelise seinatooniga elutuba
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et