Colour Master äpp aitab värvitoonid välja valida

Colour Master mobiiliäpp kõigile, kes plaanivad värvimistöid

Katseta virtuaalselt erinevaid värvitoone oma kodu seintel, saa inspiratsiooni värvitrendidest ja loo ise värvilahendus. Tikkurila Colour Master - kasulik töövahend värvimise planeerimisel.

Kas otsid uut lemmiktooni või plaanid hakata kodu värvima? Või vajad lihtsalt värviteraapiat?

Ekspertide abiga lõime Colour Master äpi, et Sul oleks lihtsam kodukujundamise unistused ellu viia ja inspiratsiooni saada. Soovime Sind julgustada erinevate värvitoonidega eksperimenteerima. Lase oma loovus valla!

Tikkurila Colour Master mobiiliäpist leiad alati inspiratsiooni, näpunäiteid ja ideid.

Colour Master mobiiliäpp aitab värvitoonid välja valida

Mida äpi abil teha saab?

  • Katseta värvitoone fotol või liitreaalsuses
  • Loo oma värvikollektsioon
  • Kui märkad huvitavat värvikombinatsiooni, saa teada värvikood

 

NIPP! Eestikeelse äpi kasutamiseks vali oma mobiili seadete keelevalikust esimeseks eelistuseks eesti keel (Settings -> General -> Language).

 

Laadi alla Google Play`st

Laadi alla App Store`st

Kuidas äpp töötab?

Colour Master app

Colour Master äppi on lihtne kasutada. Loodame, et see on inspireeriv ja võimaldab Sul oma värviideed ellu viia.

Äpi kahe põhifunktsiooni, Vaata uut värvilahendust ja Loo oma värvikollektsioon abil saad katsetada värvitoone ning valida lemmikud. Inspiratsiooni saamiseks ja värvimaailma trendidega tutvumiseks soovitame vaadata lehte Innustu! 

Tikkurila kõige populaarsemate värvikaartidega saad tutvuda lehel Vaata meie värvitoone ja seinavärve näed lehel Tutvu meie toodetega.

 

Katseta värvitoone ja leia enda lemmik

Muuda hetkega oma seinte värvi ja vaata, mis tunne oleks elada pehmete kollaste, rahustavate siniste või boheemlike roheliste toonidega toas.

Ava Vaata uut värvilahendust ning vali, kas soovid tuba vaadelda liitreaalsuses või fotol. Selle funktsiooni abil näed, kuidas toonid Sinu kodu seintel tegelikult välja näeksid. Fotosid saad salvestada äpi fotokogusse.

Tee äpiga oma toast foto, vali värvitoon äpis olevast Tikkurila värvikaartide kogust, puuduta fotol pinda, mida soovid värvida ja vaata tulemust. Oma loomingu saad ka salvestada, et hiljem pilte võrrelda.

Kas märkasid ilusat värvikombinatsiooni Instagramis? Või huvitavat värvikombinatsiooni, kui haarasid hommikukohvi lähedalasuvast kohvikust? Selle äpi abil saad teada, mis toonid on interjööris. Ava Loo oma värvikollektsioon on just seda tüüpi olukordade jaoks. Ava foto või kuvatõmmis oma mobiili fotokogust või pildista. Äpp pakub Sulle vastavaid toone Tikkurila värvikaartide kogust. Saad ka ise määrata, missugust tooni soovid teada, lohistades fotol olevad täpid oma lemmiktoonide peale. Tulemuse saad salvestada äpi isiklike salvestuste kogusse.

 

Pea meeles! Äpp pakub toonidele lähima värvikoodi Tikkurila värvikaardilt. Värvitoonid telefoni ekraanil ei pruugi olla täpsed, sest on edastatud elektroonselt ning nende intensiivsus sõltub ekraani seadetest. Veendu värvitooni sobivuses, kasutades spetsiaalset värvikaarti kaupluses. Võimalusel võta värvilaast kauplusest kaasa ning kontrolli tooni sobivust samas ümbruses ja valguses, kus seda kasutama hakkad.

Vaata, kuidas äppi kasutada

Allpool saad vaadata juhiseid Colour Master`i põhifunktsioonide ja nende kasutamise kohta.

See ongi päriselt nii lihtne kui tundub. Lubame!

Vii oma värvimisideed ellu!

Tikkurila Colour Master on nüüd saadaval App Store`s ja Google Play`s.

 

 

Laadi alla Google Play`st

Laadi alla App Store`st

 

NIPP! Eestikeelse äpi kasutamiseks vali oma mobiili seadete keelevalikust esimeseks eelistuseks eesti keel (Settings -> General -> Language).

Kui Sul tekib küsimusi äpi kasutamise kohta, siis küsi nõu tasuta Värviliini telefonil 12011 või saada e-kiri varviliin@tikkurila.com.

 

tikkurila_colornow2022_kestrel_wall1.jpg

 

Tutvu ka uue Tikkurila Color Now 2022 aasta värvi ja kollektsiooniga ning katseta toone oma kodu seintel ühe nupuvajutusega, kasvõi kohe.

Vaata siit

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et