Color Now 2022

Tikkurila aasta värv 2022 on Kestrel

Samaaegselt nii kodus kui võõrsil. Iga seiklus algab kodust.

Vaata järele põnevat Tikkurila 2022. aasta värvi ja kollektsiooni live veebiesitlust, mis toimus 16. novembril 2021. Külalisesinejateks olid sisearhitektid Kristiina Puusepp ja Heinike Luht ning keraamik Triin Põllmaa.

Vaata siit, mis mõtteid tekitasid uue kollektsiooni toonid sisearhitektidele

Tikkurila Color Now 2022 aasta värv on L478 Kestrel - õrn ja soe pruun, kuhu on lisatud veidike jahedat punast. See on intensiivne, kuid samas rahulik ja pehme värvitoon, mis mõjub nagu kallistus. Üllatuselemendiga klassika!

Color Now 2022

Tikkurila aasta värv 2022 sai oma nime tuuletallaja järgi, pistriklaste sugukonda kuuluvalt röövlinnult, kes jagab end kahe kodu vahel. Sarnaselt tuuletallajale on ka meie kodud pidevas muutumises. Meie kodud on kogum mälestustest ja unistustest, millest ammutame inspiratsiooni. Kuhu iganes me läheme, kogutud mälestuskillud saavad osaks meist ja kujundavad meie kodu.

Kestrel sobib igale poole, nii kaasaegse kui traditsioonilise stiiliga interjööri, suurematele pindadele ja väiksematele detailidele. Kestreliga värvitud seinad loovad kogu ruumis pesasarnase intiimse õhkkonna.

aasta värv 2022

Puhkusel olles muutume detailide suhtes tähelepanelikumaks, võiks öelda, et isegi julgemaks versiooniks iseendast. Äkitselt on maailm täis imelisi pisiasju! Viibime hetkes.

Mis oleks, kui vaataksid oma kodu samamoodi nagu puhkusel olles, ja märkaksid iseenda, oma igapäevaelu, seikluste ja kodu eripära justkui esimest korda. Mis asjadesse ja detailidesse Sa esimest korda armusid? Mis teeb Sinu kodu Sinu omaks? Leia elemendid, mis Sind rahustavad, ja need, mis käima tõmbavad.

 

Vaata ideid, kuidas kujundada oma kodu uue värvikollektsiooni toonidega

Tutvu värvikollektsiooni toonidega

 

Color Now 2022 kollektsiooni tuumikuks on Tikkurila aasta värv L478 Kestrel. Kõik kollektsiooni värvitoonid sobivad omavahel kokku ja toovad esile üksteise parimad omadused. Toonid on mõeldud kasutamiseks kas eraldi või koos ning need sobivad nii suurematele pindadele, nagu seinad ja laed, või väiksematele detailidele.

aasta värv 2022 Kestrel

L478 Kestrel
Tikkurila aasta värv 2022. Rahulik ja maalähedane pruun, millele on lisatud veidike külma punast.

S440 Silk Road
S440 Silk Road
Kutsuv ja rahulik sinakasroheline värvitoon.
X499 Licorice
X499 Licorice
Õrn ja sametine must.
X447 Sea Smoke
X447 Sea Smoke
Udune jahe toon, mis sõltuvalt valgusest võib näida nii roheline, hall kui sinine.
V503 Winter
V503 Winter
Jahe ja elegantne arktiline valge, kuhu on lisatud näputäis halli.
F466 Parchment
F466 Parchment
Klassikaline neutraalne beež, mis paneb ümbritsevad värvitoonid särama.
K396 Safari
K396 Safari
Soe ja helendav kollakasoranž, mis on täis mälestusi kuumast suvest ja kõrvetavast päikesest.

Tikkurila aasta värvi kontseptsioon Color Now on loodud trendikate ja põnevate värvitoonide ning teemade tutvustamiseks. Tikkurila soovib inspireerida inimesi looma ilusat igapäevaelu ja pakkuma uusi värvikaid võimalusi. Tikkurila on loonud Color Now kollektsiooni ja aasta värvi alates 2016. aastast.

#colornow2022

Color Now 2022
Katseta kollektsiooni värvitoone Tikkurila uue mobiiliäpiga ja tee sobiva tooni valimine lihtsamaks
Color Now 2022

Proovi Color Now 2022 värvikollektsiooni toone oma kodu seintel ühe nupuvajutusega, kasvõi kohe, laadides alla Tikkurila Colour Master äpi!

 

Katseta värvitoone virtuaalselt Colour Master mobiiliäpiga

 

>> Laadi alla Google Play`st

>> Laadi alla App Store`st

Kui soovid ka edaspidi Tikkurila põnevate värviuudistega kursis olla, siis jäta oma andmed siia.

 

aasta värv 2022
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et