Color Now 2022

Kujunda oma kodu 2022. aasta värvi ja kollektsiooni toonidega

2022. aasta värv ja uus kaunis värvikollektsioon kutsub Sind oma kodu vaatlema nii, nagu teeksid Sa seda esimest korda. Mis asjadesse Sa esimest korda armusid? Mis teeb Sinu kodu Sinu omaks? Leia need esemed ja detailid, mis Sind rahustavad, ja need, mis Sind ergutavad.

Tikkurila Color Now 2022 kaunis värvikollektsioonis on toone, millesse armuda – see kollektsioon meeldib nii inimestele, kes usaldavad traditsioonilist stiili, kui ka neile, kes hindavad minimalismi ja kaasaegsust. Kollektsiooni toonid on nagu sõbrad või mälestused, mis räägivad lugusid Sinu elu erinevatest peatükkidest. Kuhu Su mõtted rändavad, kui vaatad uut värvikollektsiooni?

Color Now 2022

Mängi värvitoonidega

Color Now 2022 uue värvikollektsiooni keskmes on Tikkurila aasta värv L478 Kestrel. Selle tooniga sobivad kõik teised kollektsiooni kuuluvad toonid, näiteks tagasihoidlik sinakasroheline, õrn sametine must ja pehme beež. Kombineeri värvitoone, mis Sind kõige rohkem kõnetavad, ja mängi. Katseta, kuidas näevad välja erinevad kombinatsioonid nii suurtel pindadel kui väikestel detailidel. Kõik kollektsiooni värvitoonid sobivad omavahel kokku, õiget ja valet valikut ei ole - kui mingid värvitoonid Sind kõnetavad, siis need ongi just õiged!

Huvitav sooja ja jaheda tooni kombinatsioon on näiteks L478 Kestrel koos X447 Sea Smoke'iga. Lisa juurde ka näputäis K396 Safari`t ja toonid muutuvad veelgi erksamaks.

Color Now 2022

Soe või külm?

Kui Sulle meeldivad soojad toonid, vali F466 Parchment või K396 Safari. Kui eelistad jahedat alatooni, siis vali V503 Winter, X447 Sea Smoke, S440 Silk Road ja X499 Licorice.

Aasta värv, L478 Kestrel, on tasakaalustajaks jahedamate ja soojemate toonide vahel: see on rahulik ja maalähendane pruun kerge külma punaka varjundiga.

Color Now 2022

Vali oma lemmiktoonid seintele, mööblile ja põrandaliistudele

Kuidas näeks välja õrn sametine must X499 Licorice magamistoa seintel? Kas L478 Kestrel looks elutuppa rahuliku, kuid samas kütkestava atmosfääri? Kui kahtled, alusta tasapisi: värvi ainult üks sein või mööbliese. Hele sinakasroheline X447 Sea Smoke tundub mööblil värske, rahulik S440 Silk Road näeb hea välja nii seintel kui ka põrandaliistudel. Iga kollektsiooni värvitoon töötab mitmel eesmärgil, nii et usalda oma intuitsiooni ja vali värvid, mis Sind kõige rohkem kõnetavad.

 

Tikkurila aasta värvi kontseptsioon Color Now on loodud trendikate ja põnevate värvitoonide ning teemade tutvustamiseks. Tikkurila soovib inspireerida inimesi looma ilusat igapäevaelu ja pakkuma uusi värvikaid võimalusi. Tikkurila on loonud Color Now kollektsiooni ja aasta värvi alates 2016. aastast.

#colornow2022

 

Proovi kollektsioonis olevaid toone kodus ja tee värvivalik lihtsamaks

Proovi uue värvikollektsiooni toone oma kodu seintel ühe nupuvajutusega, kasvõi kohe. Tikkurila Colour Master - kasulik töövahend värvimise planeerimisel. Toonide valimine äpi abil on lihtne ja mugav nii fotol kui liitreaalsuses.

Värvitoonide valimisel aitab Sind Colour Master mobiiliäpp

 

>> Laadi alla Google Play`st

>> Laadi alla App Store`st

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et