Tuletõke metallpindadele

Tuletõke metallpindadele

Teraskonstruktsioonide tulekindlus

Elude, vara ja keskkonna kaitsmine tuletõkke pinnakatetega

Tuletõkkevärvide tehnoloogia põhineb värvipinna paisumisel kuumuse mõjul. Tikkurila tuletõkke-pinnakatted aitavad päästa elusid ja vara ning vältida keskkonnakahjusid.

Meie tuletõkke-pinnakattelahendused pakuvad teraskonstruktsioonidele tõhusat kaitset tule eest, vastates nõutavale tuletõkkeklassile. Meie valikus on tuletõkke-pinnakatetega sobivaid krunte ja pinnavärve. Tikkurila tuletõkke- pinnakattetel on konkurentsivõimeline värvikihi paksus nii avatud ja suletud profiilidele ning laiale valikule süsteemidele.

Meie tuletõkkevärv Fontefire ST 60-1 on teraspindadele mõeldud veepõhine ühekomponentne kuumuse mõjul paisuv värv. See tagab teraskonstruktsioonidele tõhusa tulekaitse.

Millel tuletõkke-pinnakatted põhinevad?

Kuna teraskonstruktsioon võib tulekahju korral saavutada temperatuuri +500 °C kiiremini kui 15 minutiga, vajab see kaitset, et vältida oma tugevuse kaotamist, mis võib viia kokkuvarisemiseni. Tõhususe tagamiseks on oluline, et tuletõkkevärv saab toimida nii kiiresti kui võimalik.

Tuletõkkevärv on õhukese kihipaksusega pinnakate, mis on madalatel temperatuuridel (alla + 200 °C) mitteaktiivses olekus, kuid kuumuse tõustes aktiveerub. Kuumuse kasvades muutub paisuv pinnakate sublimatsiooni teel kiiresti ja paisub mitu korda suuremaks oma algsest kihipaksusest ning moodustab pinnale isoleeriva vahukihi. 

Isolatsioonikihil on väga head kuumust isoleerivad omadused, see on käsnjas ja poorne ning võib paisuda kuni 50 mm paksuseni.Tekkinud vahukiht vähendab soojusjuhtivust aluspinnale, lükates edasi konstruktsioonikahjustuste saabumise momendi. Vaht jääb pinnale paigale terase mis tahes liikumise puhul, näiteks paisumise või läbipainde korral, andes vajaliku aja hoonest evakueerimiseks.

Fontefire

Täiuslikult sobivad pinnakattelahendused, mis lähtuvad Teie soovidest ja vajadustest

Süveneme Teie soovidesse, et mõista Teie toote kogu elutsüklit ja leida võimalusi tõhususe parandamiseks: vähendades kulusid, kiirendades projektide teostamise ajakava ja hallates hoolikalt tarneahelat. Meie tehniliste toe eksperdid on valmis Teid ärieesmärkide saavutamisel igati toetama, aidates Teil valida õigeid süsteeme ja määrata sobiva värvikihi paksuse.

Proovige kasutada ka värvikihi paksuse määramise kalkulaatorit.

 

Soovite täpsemat infot meie tuletõkke-pinnakatete kohta? Meie meeskond on valmis vastama kõigile Teie küsimustele. Võtke meiega ühendust.

Võtke meiega ühendust

Testid ja standardid

Meie tooted on põhjalikult testitud, et tagada nende töökindlus tööstuslikul kasutusel.
  • Tulepüsivuskatsed (EN 13381-8)
  • Euroopa tehniline heakskiit (ETA)
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et