Terrassilaudis

Terrassilaudise tööstuslik töötlemine

Puidust terrassilaud peab olema tugev ja vastupidav ning atraktiivse viimistlusega, mis aitab terrassil kaua ideaalne välja näha. Tikkurila pinnakattelahendused terrassile pikendavad töödeldud pinna eluiga, tuues puidu loomuliku ilu esile. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Kiiresti kuivav ja lihtne hooldada

Tikkurila puidu pinnakattelahendused pakuvad suurepärast ilmastikukindlust ja usaldusväärset kaitset vee läbitungimise eest. Meie tooted kuivavad kiiresti, neid on lihtne peale kanda ning need aitavad pidurdada puidu värvimuutust, hallitust ja sinetusplekkide teket. Meie terrasside puitkattelahendused on välja töötatud ja testitud äärmuslikus põhjamaises kliimas, vihmas ja lume all, tagades nende hea vastupidavuse. Neid on lihtne hooldada kas sama toodet uuesti peale kandes või Tikkurila terrassiõlisid kasutades.

Terrassilaudise tööstuslik töötlemine
Terrassilaudis

Valik populaarseid toone

Tikkurila terrassi pinnakattelahendused on hallides ja pruunides toonides, mis sobivad kokku enimkasutatavate terrassitoonidega. Pinja Color Oil ja Pinja W-Oil on veepõhised poolläbipaistvad puiduõlid, mis tungivad puitu ja kuivavad kiiresti, et kaitsta terrassi niiskuse, päikesevalguse ja mustuse eest. Õlid on toonitavad ning neid saab kiiresti ja lihtsalt Tikkurila laiatarbekaupadega regulaarseks hoolduseks peale kanda.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Värvimissüsteemid

Vaata kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et