Terrassilaudis

Terrassilaudise tööstuslik töötlemine

Puidust terrassilaud peab olema tugev ja vastupidav ning atraktiivse viimistlusega, mis aitab terrassil kaua ideaalne välja näha. Tikkurila pinnakattelahendused terrassile pikendavad töödeldud pinna eluiga, tuues puidu loomuliku ilu esile. Meie pinnakattelahendused on välja töötatud 150-aastaste teadmiste ja kogemuste põhjal ning neid kõiki toetab meie asjatundlik müügijärgne tugi.

Kiiresti kuivav ja lihtne hooldada

Tikkurila puidu pinnakattelahendused pakuvad suurepärast ilmastikukindlust ja usaldusväärset kaitset vee läbitungimise eest. Meie tooted kuivavad kiiresti, neid on lihtne peale kanda ning need aitavad pidurdada puidu värvimuutust, hallitust ja sinetusplekkide teket. Meie terrasside puitkattelahendused on välja töötatud ja testitud äärmuslikus põhjamaises kliimas, vihmas ja lume all, tagades nende hea vastupidavuse. Neid on lihtne hooldada kas sama toodet uuesti peale kandes või Tikkurila terrassiõlisid kasutades.

Terrassilaudise tööstuslik töötlemine
Terrassilaudis

Valik populaarseid toone

Tikkurila terrassi pinnakattelahendused on hallides ja pruunides toonides, mis sobivad kokku enimkasutatavate terrassitoonidega. Pinja Color Oil ja Pinja W-Oil on veepõhised poolläbipaistvad puiduõlid, mis tungivad puitu ja kuivavad kiiresti, et kaitsta terrassi niiskuse, päikesevalguse ja mustuse eest. Õlid on toonitavad ning neid saab kiiresti ja lihtsalt Tikkurila laiatarbekaupadega regulaarseks hoolduseks peale kanda.

Kattelahendused terve maailma jaoks


Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele. Peaaegu kõik meie välistingimustes kasutatavad tooted on veepõhised, muutes need jätkusuutlikumaks valikuks, kuna need eraldavad lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜ) vähe või üldse mitte ning eraldavad õhku vähem heitmeid või lõhnu. Kõik Tikkurila tooted vastavad uusimatele keskkonnastandarditele.

 

Kas soovite meie lahendustest rohkem teada saada? Tikkurila eksperdid aitavad Teil leida sobivaima toote või lahenduse. Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Värvimissüsteemid

Palun vaadake kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et