Tööstuslikud pinnakatted akendele

Tööstuslikud pinnakatted akendele

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puitakendele annavad pindadele kauni viimistluse laia värvitoonivalikuga ja parima võimaliku kaitse, mis aitab pikendada töödeldud pinna kasutusiga. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Aknad

Kaunis ja vastupidav viimistlus

Tikkurila pinnakattelahendused puitakendele pakuvad laias valikus värvitoone. Tooge esile puidu loomulik ilu või muutke akende pind värviküllase pinnatöötluse abil silmatorkavaks.

Nõuded akende pinnatöötlusele sõltuvad asukohast. Põhja-Euroopas on akende välispinnad tavaliselt valmistatud alumiiniumist, mis tähendab, et värvimist vajab ainult sisemine puit, tavaliselt värvitakse see valgeks.

Balti riikides kantakse valget värvi tavaliselt ka otse puitakna raami välisküljele, seega peab värv vastu pidama ka välistingimustele. Lõuna-Euroopas kasutatakse laialdaselt läbipaistvate värvitoonide valikut. Tikkurila läbipaistvate toonide valik sisaldab tuhandeid võimalikke alternatiive tänu meie ulatuslikule toonimissüsteemile.

Aknad

Usaldusväärne ja lihtne peale kanda

Meie tooteid on alati lihtne peale kanda ja need toimivad usaldusväärselt tööstuslikes valdkondades, lisaks ka kuivavad kiiresti.

Tikkurila akende pinnakattetoodete hulgas on Pinja Flex Combi 25, mis on kiiresti kuivav välisvärv, moodustades madala veeläbilaskvusega elastse kile, mis aitab kaitsta aknaraami niiskuse ja mustuse eest. Läbipaistva viimistluse jaoks on Pinja Wood Stain ja Pinjalac HB 30 ideaalsed lahendused, mis kaitsevad akent niiskuse, päikesevalguse ja mustuse eest.

Tikkurila puitkattevärve välispinnale testitakse välistingimustes karmis põhjamaises kliimas.

green building

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu  

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele. Me juhime jätkusuutlike lahenduste väljatöötamist, tegemata järeleandmisi kvaliteedis või vastupidavuses.

Peaaegu kõik meie välistingimustes kasutatavad tooted on veepõhised, mistõttu on need kestlikumad valikud. Pinja Flex Combi 25-l on M1 sertifikaat, mis tähendab, et see ei eralda siseõhku saasteaineid. Vaata siit kõiki meie M1 heakskiidetud tooteid.

Täiuslikult sobivad pinnakattelahendused, mida saate usaldada 

Teeme Teiega koostööd, et mõista Teie toote kogu elutsüklit ning leida võimalusi tõhusust suurendada, vähendades kulusid, kiirendades projektide elluviimist ja hallates hoolikalt tarneahelat. Meie tehniliste toe eksperdid on valmis Teid ärieesmärkide saavutamisel igati toetama.

Meie tooteid on testitud, et tagada nende toimimine tööstuslikes valdkondades lubatud viisil.

Kas soovite meie lahendustest rohkem teada saada? Tikkurila eksperdid aitavad Teil leida sobivaima toote või lahenduse. Võtke meiega ühendust

KAS SOOVITE MEIE LAHENDUSTE KOHTA ROHKEM TEADA SAADA?
Võtke meiega ühendust

Värvimissüsteemid

Palun vaadake kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et