Tööstuslikud pinnakatted akendele

Tööstuslikud pinnakatted akendele

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puitakendele annavad pindadele kauni viimistluse laia värvitoonivalikuga ja parima võimaliku kaitse, mis aitab pikendada töödeldud pinna kasutusiga. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Aknad

Kaunis ja vastupidav viimistlus

Tikkurila pinnakattelahendused puitakendele pakuvad laias valikus värvitoone. Too esile puidu loomulik ilu või muuda akende pind värviküllase pinnatöötluse abil silmatorkavaks.

Nõuded akende pinnatöötlusele sõltuvad asukohast. Põhja-Euroopas on akende välispinnad tavaliselt valmistatud alumiiniumist, mis tähendab, et värvimist vajab ainult sisemine puit, tavaliselt värvitakse see valgeks.

Balti riikides kantakse valget värvi tavaliselt ka otse puitakna raami välisküljele, seega peab värv vastu pidama ka välistingimustele. Lõuna-Euroopas kasutatakse laialdaselt läbipaistvate värvitoonide valikut. Tikkurila läbipaistvate toonide valik sisaldab tuhandeid võimalikke alternatiive tänu meie ulatuslikule toonimissüsteemile.

Aknad

Usaldusväärne ja lihtne peale kanda

Meie tooteid on alati lihtne peale kanda ja need toimivad usaldusväärselt tööstuslikes valdkondades, lisaks ka kuivavad kiiresti.

Tikkurila akende pinnakattetoodete hulgas on Pinja Flex Combi 25, mis on kiiresti kuivav välisvärv, moodustades madala veeläbilaskvusega elastse kile, mis aitab kaitsta aknaraami niiskuse ja mustuse eest. Läbipaistva viimistluse jaoks on Pinja Wood Stain ja Pinjalac HB 30 ideaalsed lahendused, mis kaitsevad akent niiskuse, päikesevalguse ja mustuse eest.

Tikkurila puitkattevärve välispinnale testitakse välistingimustes karmis põhjamaises kliimas.

Ökoehitus

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu  

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele. Me juhime jätkusuutlike lahenduste väljatöötamist, tegemata järeleandmisi kvaliteedis või vastupidavuses.

Peaaegu kõik meie välistingimustes kasutatavad tooted on veepõhised, mistõttu on need kestlikumad valikud. Pinja Flex Combi 25-l on M1 sertifikaat, mis tähendab, et see ei eralda siseõhku saasteaineid. Vaata siit kõiki meie M1 heakskiidetud tooteid.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Värvimissüsteemid

Vaata kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et