Tööstuslikud pinnakatted elektritransformaatoritele, mootoritele ja generaatoritele

Tööstuslikud pinnakatted elektritransformaatoritele, mootoritele ja generaatoritele

Tikkurilal on üle 20-aastased kogemused kvaliteetsete pinnakatete pakkumisel elektritransformaatoritele, mootoritele ja generaatoritele, sama pikaajalised on ka meie tegevus ja mõned meie kliendisuhted selles tööstusharus. 

Teeme kliendiga koostööd, et leida lahendus mis tahes nõudmistega kliendi suurimatele probleemidele, ning pakume igas etapis tehnilist nõustamist ja tuge.

Rasked tingimused nõuavad usaldusväärseid lahendusi 

Elektritransformaatorid, mootorid ja generaatorid peavad sageli töötama mitmesugustes äärmiselt rasketes tingimustes ja taluma näiteks kemikaalide pritsmeid, gaase, abrasiive, nagu mustust ja tolmu, mehhaanilisi lööke, suurt kuumust, ilmastikutingimusi ja suurt vibratsiooni või soolsust. Värvid ja pinnakatted kaitsevad väga väärtuslikku vara ja seepärast peavad need olema piisavalt tugevad, et kaitsta seadmete pinda kõigi nende keskkonnategurite eest.

Elektritransformaatorid

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu 

Lisaks kohandatud lahendustele, mis võimaldavad klientidel täita tehnilisi miinimumnõudeid või leida kulutõhusamaid, kiiremaid või lihtsamalt pealekantavaid võimalusi, pakume ka otse metallile kantavaid (direct-to-metal ehk DTM) suure kuivainesisaldusega ja ka kestlikumaid veepõhiseid tooteid. Need on jätkusuutlikumad valikud, mis aitavad ettevõtjatel eesmärke täita.

 

 

Põhjalik katsetamine tagab meelerahu 

Tikkurila pinnakatted on tuntud oma usaldusväärse ja stabiilse kvaliteedi poolest ning need on põhjalikult katsetatud, et tagada vastavus meie kõrgetele kvaliteedinõuetele. Lisaks kohandamisvõimalustele on meil pikaajalisi kogemusi hoolikalt katsetatud, end tõestanud ja kvalifitseeritud värvisüsteemidega, mis vastavad ISO 12944, NORSOKi, GOSTi ja teiste juhtivate standardite nõuetele.

Kõigi meie elektritransformaatoritele, mootoritele ja generaatoritele ettenähtud toodete lisaeeliseks on ka meie lai rahvusvaheline jaotusvõrgustik ja põhimõte tagada alati õigeaegsed tarned.

Elektritransformaatorid

Asjatundlik partner, keda saate usaldada 

Teeme Teiega koostööd, et mõista Teie vajadusi seadme kogu elutsükli jooksul ja leida võimalusi suurendada tõhusust, vähendades kulusid, kiirendades projektide elluviimist ja hallates hoolikalt tarneahelat. Meie tehniliste toe eksperdid on valmis Teid ärieesmärkide saavutamisel igati toetama.

Aitame Teil valida just Teie kasutuskohale kõige paremini sobivaid süsteeme ja värvimistöökoda auditeerida, et selle abil Teie värvimisliine täiustada ja ladusamaks muuta ning tagada kvaliteetsed pinnakatted.

Kas soovite meie lahendustest rohkem teada saada? Tikkurila eksperdid aitavad teil leida sobivaima toote või lahenduse. Võtke meiega ühendust

KAS SOOVITE MEIE LAHENDUSTE KOHTA ROHKEM TEADA SAADA?
Võtke meiega ühendust

Värvimissüsteemid

Palun vaadake kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata metallpindade värvimissüsteeme".

VÄRVIMISSÜSTEEM
KUIVA VÄRVIKIHI PAKSUS (µΜ)
180
KORROSIOONIKLASS/VASTUPIDAVUS
C5-L
SÜSTEEMI NR.
C5.01
EELTÖÖTLUS
Sa2½

Testid and standardid

Meie tooted on põhjalikult testitud, et tagada nende töökindlus tööstuslikul kasutusel.
  • Kiirendatud korrosioonitestid (ISO 12944, kliendispetsiifilised testid)
  • Kiirendatud ilmastikutestid (UV, ksenoon)
  • Mehaaniline vastupidavus
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et