Tööstuslikud pinnakatted hoonete teraskonstruktsioonidele

Tööstuslikud pinnakatted hoonete teraskonstruktsioonidele

Tikkurilal on üle 60-aastane kogemus hoone teraskonstruktsioonide pinnakatete ja süsteemide pakkumisel. Meie teraskonstruktsioonide lahendused hõlmavad laia valikut korrosioonitõrjevärve ja värvimissüsteeme. Meie kattelahendused on testitult ja tõestatult suurepärase korrosioonikindluse ja vastupidavusega.

Meil on pikaajaline kogemus teraskonstruktsioonide pinnakattelahenduste tarnimises projektidele Põhjamaades, Venemaal, Poolas ja Baltikumis.

Tööstuslikud pinnakatted hoonete teraskonstruktsioonidele

Teraskonstruktsioonide jaoks on vaja eriti vastupidavaid pinnakattelahendusi

Teraskonstruktsioonide pinnakatted on suunatud peamiselt pindade kaitsele ja esteetikale, kasutusel on nii lahusti- kui veepõhised värvid ja süsteemid. Mõnel juhul võivad teraskonstruktsioonid paikneda agressiivselt korrosiivses keskkonnas, mis tähendab, et on vaja veelgi kõrgema keemilise või mehaanilise vastupidavusega pinnakatteid.

Suuri teraskonstruktsioone võib olla värvimistöökodades liiga keerukas käsitseda, seetõttu värvitakse neid sageli tingimustes, mida ei saa kontrollida. Näiteks on Temacoat HS-S Primeril kõrge kuivainesisaldus ja seda saab pinnale kanda madalatel temperatuuridel, samas on Temabondi seeria tooted aluspinna osas tolerantsemad vähema pinna ettevalmistuse korral.

Pakume tipptaset kõikidel turgudel

Meie rahvusvaheline esindatus ja võrgustik võimaldavad meil ühtlustada ning tõhustada klientide värvimisprotsesse erinevates riikides. Meil on mitmeid teraskonstruktsioonide pinnakattelahendusi erinevat tüüpi hoonete väliste ja sisemiste teraskonstruktsioonide jaoks, olgu tegemist lihtsate ladude või keerukate toiduaine- ja keemiatööstuse hoonetega.

Meie teraskonstruktsioonide pinnakattelahendustel on lai värvivalik, mis sisaldab ka metallik-toone.

Vlantana

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Meie teraskonstruktsioonidele mõeldud tootesari hõlmab mitmeid veepõhiseid värve. Need sobivad ideaalselt klientidele, kes vajavad madalamate lenduvate orgaaniliste ühendite emissiooniga lahendusi või lähtuvad oma tegevuses rohelise hoone sertifikaadi tingimustest.

Meie tootevalikusse kuuluvad ka suure kuivainesisaldusega otse metallile kantavad (direct-to-metal ehk DTM) tooted ja keskkonnasõbralikud isotsüanaadivabad tooted.

Pinnakattelahendused

Täiuslikult sobivad pinnakattelahendused, mida saate usaldada

Süveneme Teie soovidesse, et mõista Teie rajatiste kogu elutsüklit ja leida võimalusi suurendada efektiivsust, vähendades kulusid, kiirendades projektide elluviimist ja hallates hoolikalt tarneahelat. Meie tehniliste toe eksperdid on valmis Teid ärieesmärkide saavutamisel igati toetama.

Kas soovite meie lahendustest rohkem teada saada? Tikkurila eksperdid aitavad Teil leida sobivaima toote või lahenduse. Võtke meiega ühendust

KAS SOOVITE MEIE LAHENDUSTE KOHTA ROHKEM TEADA SAADA?
Võtke meiega ühendust

Värvimissüsteemid

Palun vaadake kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata metallpindade värvimissüsteeme".

VÄRVIMISSÜSTEEM
KUIVA VÄRVIKIHI PAKSUS (µΜ)
160
KORROSIOONIKLASS/VASTUPIDAVUS
C2-H
SÜSTEEMI NR.
C2.03
EELTÖÖTLUS
Sa2½
VÄRVIMISSÜSTEEM
KUIVA VÄRVIKIHI PAKSUS (µΜ)
120
KORROSIOONIKLASS/VASTUPIDAVUS
C2-H
SÜSTEEMI NR.
C2.05
EELTÖÖTLUS
Sa2½
VÄRVIMISSÜSTEEM
KUIVA VÄRVIKIHI PAKSUS (µΜ)
120
KORROSIOONIKLASS/VASTUPIDAVUS
C2-VH
SÜSTEEMI NR.
G2.03
EELTÖÖTLUS
SaS

Testid ja standardid

Meie tooted on põhjalikult testitud, et tagada nende töökindlus tööstuslikul kasutusel.
  • Kiirendatud korrosioonitestid (ISO 12944, NORSOK)
  • Kiirendatud ilmastikutestid (UV, ksenoon)
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et