Vlantana

Vlantana, Leedu juhtiv logistikaettevõte

Üle 5000 liitri vastupidavat Tikkurila värvi kaitseb Vlantana viimast suurt investeeringut, milleks on suur uus ladu nende logistikakeskuses Klaipedas, Leedus

Vlantana logistikakeskus asub Leedu lääneosas Klaipeda sadama läheduses ja pakub laias valikus laoteenuseid, sealhulgas lastimisteenust, sissetuleva kauba kvaliteedikontrolli ja tolliteenuseid. Objektile lisandus 2020. aastal veel 32 000 m2 laopinda, mis teeb kogu laopinna suuruseks 55 000 m2, muutes selle piirkonna suurimaks ja moodsaimaks logistikakeskuseks.

Vlantana
Foto: Vlantana

Selle tohutu hoone ehitas UAB NORDEC (varem Normek ja Ruukki Building Systems), kes on üle 80 aasta projekteerinud, valmistanud ja paigaldanud metallkarkasskonstruktsioone kõrgete nõudmistega ehitusprojektidele. Need teadmised ja kogemused võimaldavad ettevõttel võtta vastutuse klientide projektide praktiliselt kõigi aspektide eest, alates projekteerimisest kuni tootmise, alltöövõtjate haldamise ja paigaldamiseni.

Üle kümne aasta edukat koostööd

NORDEC on Tikkurilaga koostööd teinud üle kümne aasta ning osalenud mitmetes projektides koostööpartneritena. Vlantana logistikakeskuse projektil oli suur haare - massiivse metallkonstruktsiooni jaoks oli vaja 5000–6000 liitrit värvi, kuid tänu ettevõtete vahelistele tugevatele koostöösidemetele probleeme ei tekkinud.

Olles töötanud Tikkurilaga üle kümne aasta, teame, et võime oma koostööpartnerite toimetamist usaldada,” selgitab Gediminas Razma, NORDECi Leedu üksuse juht.

See oli mastaapne projekt, mis nõudis lisaks tohutule värvikogusele ka sujuvat koostööd, professionaalset nõustamist ja tasemel teenindust, mille puhul teame, et saame Tikkurila puhul kindlad olla. Nende professionaalne meeskond reageeris kiiresti kõikidele soovidele ja pakkus meile paindlikke tarnetingimusi, et tagada ajakavas püsimine ja lõppkliendile kvaliteetse tulemuse saavutamine.
Gediminas Razma, Leedu üksuse juht, NORDEC
vlantana

Kiirem pindade katmine Temadur SC-F 50 abil

Projekt nõudis kiiresti kuivavat värvi, millel on suurepärane ilmastiku- ja kulumiskindlus, mistõttu osutus ideaalseks valikuks Tikkurila Temadur SC-F 50 - polüuretaanvärv, millel on korrosioonivastased pigmendid, millel on suur värvitoonide valik ja mis moodustab kergesti puhastatava värvipinna, millel on väga hea läike- ja värvitoonistabiilsus. Projekti jaoks vajaliku väga suure värvikoguse tõttu oli taskukohane hind ka otsustusprotsessis oluline tegur.

Temadur SC-F 50 pakub võrreldes traditsiooniliste epoksüüd-polüuretaanisüsteemidega mitmeid eeliseid. Kuna seda saab kanda ühe kihina otse metallile, on pinnalekandmine kiirem, mis lühendab värvimisprotsessi ja vähendab üldkulusid.

Tikkurila meeskond soovitas meile toodet Temadur SC-F 50, lähtudes meie nõudmistest projektile ja võtsime hea meelega nende soovituse vastu,” märgib Gediminas. „Meile andis kindlustunnet asjaolu, tegemist on läbiproovitud lahendusega, samuti usume ja usaldame Tikkurila meeskonna asjatundlikkust. Isegi COVID-pandeemiast tingitud väljakutseterikkas olukorras jõudsid tooted kiiresti kohale ja meile pakuti kõrgetasemelist teenust, mis on veel üks tegur, miks tulevikus taas Tikkurila poole pöördume.
Gediminas Razma, Leedu üksuse juht, NORDEC

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis tööstusvärvide uudistega
Telli tööstusvärvide uudiskiri
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et