Siseuksed

Tööstuslikud pinnakatted siseustele

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puitmööblile annavad pindadele kauni viimistluse ja parima võimaliku kaitse, mis aitab pikendada töödeldud pinna kasutusiga. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Vastupidav ja lihtne puhastada

Siseuksi kasutatakse ja puudutatakse pidevalt ja seepärast peab saama neid ka lihtsalt puhastada. Sage puhastamine tähendab, et värv või lakk peab olema vastupidav ka pesemisele ja pühkimisele. Ustele jätavad oma jälgi näiteks sõrmused, koerakäpad ja igapäevase eluga kaasnev tavaline kulumine ning seepärast on kriimustuskindlus tähtis pinnakatte omadus.

Tikkurila siseuste pinnakattelahendused on täielikult kriimustuskindlad ja väga vastupidavad. Neil on ka suurepärased täiteomadused ja neid on lihtne puhastada. Tikkurila puitpindadele mõeldud tooteid ja süsteeme on katsetatud ehtsal puidul vastavalt kõikidele vajalikele katsemeetoditele.

Siseuksed värvitakse tavaliselt valgeks, aga tänu meie mitmekülgsele toonimissüsteemile saame sisekujunduse esiletõstmiseks pakkuda tuhandeid värvivalikuid. Samuti pakume täispuidust uste peitsimise või lakkimise lahendusi.

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Meil on siseruumides kasutamiseks terviklik valik pinnakattetooteid, mis on veepõhised ja seega ka kestlikumad valikud. Veepõhistes toodetes on vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜd) ja seepärast eraldub neist õhku vähem saasteaineid.

Pakume ka UV-kiirgusel kõvenevaid tooteid, mis on veepõhised ja 100% kuivainesisaldusega. Need kõrgtehnoloogilised tooted tagavad sama kvaliteetsed tulemused kui traditsioonilised lahustipõhised tooted, kuid neist eraldub õhku vähem saasteaineid, mis omakorda muudab nende kasutamise ohutumaks. UV-kiirgusel kõvenevate toodete tehnoloogia aitab ühtlasi meie klientidel oma tootmistõhusust suurendada.

Meie tootevalikus on M1-märgistusega tooteid ja lai valik pinnakatteid siseruumidesse, mis vastavad uusimatele keskkonnastandarditele.

Siseuksed

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et