Puitpaneelid

Tööstuslikud pinnakatted puitpaneelidele

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puitpaneelidele annavad pindadele parima võimaliku kaitse, mis aitab pikendada nende kasutusaega. Lahendused on välja töötatud Tikkurila rohkem kui 150 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Meie poolt pakutavad lahendused hõlmavad endas ka värvimissüsteeme, mis sobivad erinevatele sisepindadele ja seadmetele. Pakume ka segmendispetsiifilisi süsteeme kõikidele antud valdkonna alamsegmentidele.

Mõeldud puidu loomuliku ilu esiletõstmiseks

Puit on siseruumidesse naturaalne materjalivalik – täispuidust paneele siseruumides kasutades toome looduse ilu tubasesse keskkonda. Tikkurila puitpaneelidele mõeldud pinnakattelahendused on loodud naturaalsete puidustruktuuride kauni välimuse esiletõstmiseks.

Meie puitpaneelide pinnakattelahendused sisaldavad UV- ja päikesevalgusele vastupidavaid pigmente, mis aitavad puidupeitsi tooni tunduvalt kauem säilitada.

Kui puitpaneele kasutatakse elumajades või avalikes hoonetes, kus viibib tavaliselt palju inimesi korraga, on puitpindade tuleohutus hädavajalik. Pakume tuletõkketooteid Fontefire, millel on puidu puhul vastavalt standardile EN 13501 kõrgeim võimalik tuleohutusklass B-s1, d0.

Loe lähemalt meie tuletõkkelahendustest puitpindadele.

Puitpaneelid Star Arctic hotellis
Puitpaneelid Star Arctic hotellis

Kiiresti kuivav ja lihtsasti pinnale kantav

Tikkurila puitpaneelide mõeldud tooteid on lihtne pinnale kanda ja need toimivad tööstusliku pinnalekandmise puhul suurepäraselt. Need kuivavad kiiresti ja põhjustavad vähem puidukiudude paisumist.

Tikkurila puitpindadele mõeldud tooted ja süsteemid on loodud puitpindade kaitseks ja neid on testitud ehtsal puidul vastavalt kõikidele vajalikele testimismeetoditele ja rahvusvahelistele standarditele.

Meie laia värvivalikuga toonimissüsteem annab võimaluse valida toon tuhandete võimalike värvitoonide hulgast, valiku naturaalsemate toonide puhul saame pakkuda soovi korral näidist.

Puitpaneelid Star Arctic hotellis
Puitpaneelid Star Arctic hotellis
Puitpaneelid

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu  

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Pakume ka UV-kiirgusel kõvenevaid tooteid, mis on veepõhised ja 100% kuivainesisaldusega. Need kõrgtehnoloogilised tooted tagavad sama kvaliteetsed tulemused kui traditsioonilised lahustipõhised tooted, kuid on madalamate heitmete kogusega, mis omakorda muudab nende kasutamise ohutumaks. UV-kiirgusel kõvenevate värvide tehnoloogia aitab ühtlasi meie klientidel oma tootmistõhusust suurendada.

Meie tootevalikus on M1-märgistusega tooted Akvilac, Akvi Primer, Akvi Top ja Akviwax Satin. Siseruumitoodete valik vastab uusimatele keskkonnastandarditele.

 

Puitpaneelid
Puitpaneelid Star Arctic hotellis

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Värvimissüsteemid

Vaata kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et