Jannevirta sild

Tööstuslikud pinnakatted sildadele

Tikkurilal on üle 60 aasta kogemusi kvaliteetsete sillapinnakatete pakkumisel, sama pikaajalised on ka mõned meie kliendisuhted antud tööstusharus. Meie pinnakattelahendused on testitult ja tõestatult kõrge korrosioonikindluse ja vastupidavusega.

Meil on pikaajaline kogemus sildade kattelahenduste pakkumisel Põhjamaades, Venemaal, Poolas ja Baltikumis, kus talvekuudel võivad ilmastikutingimused olla eriti keerukad.

Pikk kasutusaeg tänu kõrgele kulumiskindlusele 

Sildade pinnakatted valitakse üldjuhul vastavalt keskkonna korrosiooniklassile ja sillasüsteemi eeldatavale kulumiskindlusele. Sildade hooldusvärvimine võib nende kõrguse, ilmastikuolude ja liikluse tõttu olla keerukas, mis tähendab, et pinnakattelahenduse kulumiskindlus on eriti oluline.

Uued sillad värvitakse tavaliselt eraldi osadena eelnevalt värvitöökodades ja pannakse seejärel kokku lõppasukohas. Pärast lõppasukohta transportimist ja silla kokkupanekut kantakse üldjuhul pinnale viimane kiht (või kihid) süsteemist ja tehakse ka kohtvärvimist ühenduskohtade kaitseks. Sillad on enamasti karmide ilmastikutingimuste meelevallas, mis tähendab, et pinnakatetel peab olema kõrge korrosioonikindlus, hea nakkuvus ja erakordne värvitoonipüsivus.

Tikkurila pakub usaldusväärseid ja korrosioonikindlaid pinnakattelahendusi väga pika kasutusajaga sildadele. Hooldusvärvimise hõlbustamiseks ja sõltuvalt pinna kvaliteedist pakume lahendusi, mis ei eelda abrasiivset pritspuhastust ja mida on lihtne pinnale kanda.

Jannevirta sild

Pakkudes tipptaset kõikidel turgudel

Meie rahvusvaheline esindatus ja võrgustik võimaldavad meil ühtlustada ning tõhustada klientide värvimisprotsesse erinevates riikides. Mõnikord toodetakse silla teraskonstruktsioonid ühes riigis, et paigaldada need valmiskujul hoopiski teises. Tikkurila pakub võimalust kasutada samu tooteid või süsteeme ja värvitoone seal, kus iganes värv pinnale kantakse.

Pakume laias valikus korrosioonitõrjevärve ja mitmesuguseid sildade värvimissüsteeme. Meie tootesarja kuuluvad Temazinc 99, mille tsingisisaldus ületab ISO standardis 12944-5 esitatud nõuded, samuti Temathane PC 50 ja Temathane PC 80, mis tagavad suurepärase läike- ja toonipüsivuse.

Meie sillapinnakatted ja süsteemid on läbinud põhjaliku testimise ning vastavad ISO 12944 standardile ja mitmetele kohalikele nõuetele. Pakume ka täiustatud lahendusi rajatistele, mille puhul on vaja veelgi tugevamat kaitset.

Lauttasaari sild
Lauttasaari sild

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Värvimissüsteemid

VAATA KÕIKI MEIE KATTEVÄRVIDE SÜSTEEME, KLÕPSATES NUPPU "VAATA METALLPINDADE VÄRVIMISSÜSTEEME".

Testid ja standardid

Meie tooted on põhjalikult testitud, et tagada nende töökindlus tööstuslikul kasutusel.
  • Heakskiidud/katsed vastavalt riiklikele eeskirjadele
  • Kiirendatud ilmastikutestid (UV, ksenoon)
  • Kiirendatud korrosioonikatsed (ISO 12944)
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et