Tööstuslikud pinnakatted treppidele

Tööstuslikud pinnakatted puittreppidele

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puittreppidele on vastupidavad ja tagavad töödeldud pinnale parima võimaliku kaitse. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Mõeldud puidu loomuliku ilu tõstmiseks

Trepid on maja sisekujunduse oluline osa.

Puidust trepi kujundus varieerub maalähedasest kaasaegseni. Puittreppe saab sisekujunduse osana esile tõsta kas naturaalse pinnatöötlusega või julgete värvidega. Meie lai toonivalik sisaldab miljoneid alternatiive, et iga ruumi jaoks oleks lihtne leida õige ja sobiv lahendus.

Puittrepp
Puittrepp

Vastupidav ja lihtne puhastada

Treppe kasutatakse üldiselt palju, mis tähendab seda, et neil peab olema kõrge kulumiskindlus. Jalanõud ja lemmikloomade küünised võivad jätta treppidele jälgi ja kriimustusi, mistõttu on oluline pindade suurepärane vastupidavus ja kriimustuskindlus. Treppe peab olema ka lihtne puhastada ning neil peab olema hea pesu- ja pühkimiskindlus.

Treppide pinnatöötlus peaks muutma treppide kasutamise ohutuks ja pakkuma libisemiskaitset, et vältida õnnetusi.

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu  

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Meil on siseruumides kasutamiseks terviklik valik pinnakattetooteid, mis on veepõhised ja seega ka kestlikumad valikud. Veepõhistes toodetes on vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜd) ja seepärast eraldub neist õhku vähem saasteaineid.

Pakume ka UV-kiirgusel kõvenevaid tooteid, mis on veepõhised ja 100% kuivainesisaldusega. Need kõrgtehnoloogilised tooted tagavad sama kvaliteetsed tulemused kui traditsioonilised lahustipõhised tooted, kuid neist eraldub õhku vähem saasteaineid, mis omakorda muudab nende kasutamise ohutumaks. UV-kiirgusel kõvenevate toodete tehnoloogia aitab ühtlasi meie klientidel oma tootmistõhusust suurendada.

Meie tootevalikus on M1-märgisega tooted ja lai valik pinnakatteid siseruumidesse, mis vastavad uusimatele keskkonnastandarditele.

Green building

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Värvimissüsteemid

Vaata kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et