Tööstuslikud pinnakatted puidust köögimööbliustele

Tööstuslikud pinnakatted puidust köögimööbliustele

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puidust köögikapiustele pikendavad töödeldud pinna eluiga parima võimaliku kaitsega ja suurepärase vastupidavusega enamkasutatavatele kodukeemiatele. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Meie puidust köögiuste tootevalikus on kattelahendused igaks vajaduseks. Kui soovite läbipaistvat lakikilet, soovitame kasutada UV-kiirgusega kõvenevat veepõhist uretaanlakki Luminol Clear 25Luminol 25 N on suurepärane kulumis- ja kemikaalikindlus. Laias värvivalikus läbipaistev peits Akvi Color sobib erinevat tüüpi köökidele.

Köögimööbel

Õige toon igasse interjööri

Meie lai värvivalik sisaldab tuhandeid alternatiive, et oleks lihtne leida igat tüüpi kööki sobivat tooni – traditsioonilisest moodsani. Tõstke esile puidu loomulik ilu või muutke köök silmapaistvaks värvilise pinnatöötlusega, täismatist kõrgläikeni.

Vastupidav ja kergesti puhastatav 

Köök on tavaliselt meie igapäevaelu keskpunkt, mis tähendab, et köögikapiuksi peab olema lihtne puhastada. Regulaarne puhastamine tähendab, et ka pinnakate või lakk peab olema pesu- ja pühkimiskindel. Tikkurila pinnakattelahendused on kõrge keemilise vastupidavusega, mis on reeglina köögikapiuste pinnatöötluse nõue. Kemikaalidekindel pind kaitseb toidu või vedeliku mahavalgumise või kuumuse või muu igapäevase kulumise korral, pikendades ukse eluiga.

Meie pinnakattelahendused köögimööbliustele on kriimustuskindlad, tagades suurepärase vastupidavuse ja täiteomadused. Need kuivavad kiiresti.

Köögimööbel

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu  

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Meil on siseruumides kasutamiseks terviklik valik pinnakattetooteid, mis on veepõhised ja seega ka kestlikumad valikud. Veepõhistes toodetes on vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜd) ja seepärast eraldub neist õhku vähem saasteaineid. Pakume ka UV-kiirgusel kõvenevaid tooteid, mis on veepõhised ja 100% kuivainesisaldusega.

Meie tootevalikus on M1-märgistusega tooteid ja lai valik pinnakatteid siseruumidesse, mis vastavad uusimatele keskkonnastandarditele.

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu

Täiuslikult sobivad pinnakattelahendused, mida saate usaldada 

Teeme Teiega koostööd, et mõista Teie toote kogu elutsüklit ning leida võimalusi tõhusust suurendada, vähendades kulusid, kiirendades projektide elluviimist ja hallates hoolikalt tarneahelat. Meie tehniliste toe eksperdid on valmis Teid ärieesmärkide saavutamisel igati toetama.

Kas soovite meie lahendustest rohkem teada saada? Tikkurila eksperdid aitavad Teil leida sobivaima toote või lahenduse. Võtke meiega ühendust

KAS SOOVITE MEIE LAHENDUSTE KOHTA ROHKEM TEADA SAADA?
Võtke meiega ühendust

Värvimissüsteemid

Palun vaadake kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et