Tööstuslikud pinnakatted puidust köögimööbliustele

Tööstuslikud pinnakatted puidust köögimööbliustele

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puidust köögikapiustele pikendavad töödeldud pinna eluiga parima võimaliku kaitsega ja suurepärase vastupidavusega enamkasutatavatele kodukeemiatele. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Meie puidust köögiuste tootevalikus on kattelahendused igaks vajaduseks. Kui soovid läbipaistvat lakikilet, soovitame kasutada UV-kiirgusega kõvenevat veepõhist uretaanlakki Luminol Clear 25Luminol 25 N on suurepärane kulumis- ja kemikaalikindlus. Laias värvivalikus läbipaistev peits Akvi Color sobib erinevat tüüpi köökidele.

Köögimööbel

Õige toon igasse interjööri

Meie lai värvivalik sisaldab tuhandeid alternatiive, et oleks lihtne leida igat tüüpi kööki sobivat tooni – traditsioonilisest moodsani. Tõsta esile puidu loomulik ilu või muuda köök silmapaistvaks värvilise pinnatöötlusega, täismatist kõrgläikeni.

Vastupidav ja kergesti puhastatav 

Köök on tavaliselt meie igapäevaelu keskpunkt, mis tähendab, et köögikapiuksi peab olema lihtne puhastada. Regulaarne puhastamine tähendab, et ka pinnakate või lakk peab olema pesu- ja pühkimiskindel. Tikkurila pinnakattelahendused on kõrge keemilise vastupidavusega, mis on reeglina köögikapiuste pinnatöötluse nõue. Kemikaalidekindel pind kaitseb toidu või vedeliku mahavalgumise või kuumuse või muu igapäevase kulumise korral, pikendades ukse eluiga.

Meie pinnakattelahendused köögimööbliustele on kriimustuskindlad, tagades suurepärase vastupidavuse ja täiteomadused. Need kuivavad kiiresti.

Köögimööbel

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu  

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Meil on siseruumides kasutamiseks terviklik valik pinnakattetooteid, mis on veepõhised ja seega ka kestlikumad valikud. Veepõhistes toodetes on vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜd) ja seepärast eraldub neist õhku vähem saasteaineid. Pakume ka UV-kiirgusel kõvenevaid tooteid, mis on veepõhised ja 100% kuivainesisaldusega.

Meie tootevalikus on M1-märgistusega tooteid ja lai valik pinnakatteid siseruumidesse, mis vastavad uusimatele keskkonnastandarditele.

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Värvimissüsteemid

Vaata kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

VÄRVIMISSÜSTEEM
VÄRVIMISSÜSTEEM
VÄRVIMISSÜSTEEM
VÄRVIMISSÜSTEEM
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et