Tööstuslikud pinnakatted puitliistudele

Tööstuslikud pinnakatted puitliistudele

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused liistudele pakuvad töödeldud pindadele parimat võimalikku kaitset ja aitavad suurendada nende vastupidavust. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Meie pakutavad lahendused hõlmavad ka värvimissüsteeme, mis sobivad erinevatele sisepindadele ja seadmetele. Pakume ka segmendispetsiifilisi süsteeme kõikidele antud valdkonna alamsegmentidele.

Puitliistud

Lihtsalt pinnale kantav ja kiiresti kuivav

Tikkurila pinnakattelahendusi liistudele on lihtne pinnale kanda ja need toimivad suurepäraselt tööstuslikel värvimisliinidel. Need kuivavad kiiresti ja põhjustavad vähem puidukiudude paisumist, mis tähendab, et puidu sisse tungib vähem pinnakatet.

Meie puitpindadele mõeldud tooted ja süsteemid on välja töötatud ja katsetatud ehtsal puidul vastavalt kõikidele vajalikele katsemeetoditele ja rahvusvahelistele standarditele.

Lai värvitoonide valik 

Liiste kasutatakse tavaliselt seintel ja lagedel, et viimistletud tulemus näeks välja võimalikult puhas ja korralik. Meie laias värvivalikus on tuhandeid toone, et saaksite lihtsalt leida sobiva värvitooni mis tahes ruumi.

Erinevates piirkondades valmistatakse neid erinevatest materjalidest. Põhjamaades kasutatakse tavaliselt MDFi või männipuitu, aga Lõuna-Euroopas on populaarne laiem puitmaterjalide valik ning tavaliselt valitakse näiteks tammepuit. Tammepuidu korral on tavaliselt lakkimine parim valik.

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu 

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Jätkusuutlikumate valikute pakkumiseks on meil terviklik valik veepõhiseid UV-kiirgusel kõvenevaid tooteid. Need kõrgtehnoloogilised tooted tagavad sama kvaliteetsed tulemused kui traditsioonilised lahustipõhised tooted, kuid neist eraldub õhku vähem saasteaineid, mis omakorda muudab nende kasutamise ohutumaks. UV-kiirgusel kõvenevate toodete tehnoloogia aitab ühtlasi meie klientidel oma tootmistõhusust suurendada.

Meie tootevalikus on mitmeid M1-märgistusega tooteid. Kõik Tikkurila tooted vastavad uusimatele keskkonnastandarditele ja meie sisepindadele mõeldud tootevalikut saab kasutada Põhjamaade Luige keskkonnamärgisega hoonetes.

Liistud

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Värvimissüsteemid

Vaata kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et