Puitvoodrid

Tööstuslikud pinnakatted puitvoodrile

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puitvoodrile annavad pindadele parima võimaliku kaitse ja aitavad hoida nende kasutusaja võimalikult pikana. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 150 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Puitvooder

Pikaajaline puitelementide kaitse

Tikkurila pinnakattelahendused puitvoodrile tagavad suurepärase ilmastikukindluse, kaitstes neid niiskuse, päikesevalguse ja mustuse eest. Tikkurila välispuitpindadele mõeldud tooteid on testitud karmides põhjamaise kliima tingimustes ja meie värvimissüsteemid on läbinud põhjaliku testimise välistingimustes. Tooted kuivavad kiiresti, neil on suurepärased virnastamisomadused ja neid on lihtne peale kanda.

Ka puitvoodri jaoks on saadaval Tikkurila terviklik toonimissüsteem, mis tähendab, et saate valida tuhandete võimalike värvialternatiivide hulgast.

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Peaaegu kõik meie välistingimustes kasutatavad tooted on veepõhised, mistõttu on need jätkusuutlik valik. Meie tootevalikus on esindatud Ultra Pro sarja tooted.

Tikkurila puitvoodrile mõeldud pinnakattelahendused on vastavuses uusimate keskkonnastandarditega.

Puitvoodrid
Puitvooder

Täiuslikult sobivad pinnakattelahendused, mida saate usaldada

Teeme Teiega koostööd, et mõista Teie toote kogu elutsüklit ning leida võimalusi tõhusust suurendada, vähendades kulusid, kiirendades projektide elluviimist ja hallates hoolikalt tarneahelat. Meie tehniliste toe eksperdid on valmis Teid ärieesmärkide saavutamisel igati toetama.

Kas soovite meie lahendustest rohkem teada saada? Tikkurila eksperdid aitavad Teil leida sobivaima toote või lahenduse. Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Värvimissüsteemid

Palun vaadake kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et