Puitvoodrid

Tööstuslikud pinnakatted puitvoodrile

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puitvoodrile annavad pindadele parima võimaliku kaitse ja aitavad hoida nende kasutusaja võimalikult pikana. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Puitvooder

Pikaajaline puitelementide kaitse

Tikkurila pinnakattelahendused puitvoodrile tagavad suurepärase ilmastikukindluse, kaitstes neid niiskuse, päikesevalguse ja mustuse eest. Tikkurila välispuitpindadele mõeldud tooteid on testitud karmides põhjamaise kliima tingimustes ja meie värvimissüsteemid on läbinud põhjaliku testimise välistingimustes. Tooted kuivavad kiiresti, neil on suurepärased virnastamisomadused ja neid on lihtne peale kanda.

Ka puitvoodri jaoks on saadaval Tikkurila terviklik toonimissüsteem, mis tähendab, et saad valida tuhandete võimalike värvialternatiivide hulgast.

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Peaaegu kõik meie välistingimustes kasutatavad tooted on veepõhised, mistõttu on need jätkusuutlik valik. Meie tootevalikus on esindatud Ultra Pro sarja tooted.

Tikkurila puitvoodrile mõeldud pinnakattelahendused on vastavuses uusimate keskkonnastandarditega.

Puitvoodrid
Puitvooder

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Värvimissüsteemid

Vaata kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

VÄRVIMISSÜSTEEM
VÄRVIMISSÜSTEEM
VÄRVIMISSÜSTEEM
VÄRVIMISSÜSTEEM
VÄRVIMISSÜSTEEM
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et