Pinja Color Plus

Veepõhine toonitav poolläbipaistev puidukaitseaine, mille sideaine on akrülaat.

EPD verified
Nordic Swan Ecolabel
  • Sügavad ja intensiivsed Super Color toonid
  • Kaitseb puitu tõhusalt
  • Erakordselt kõrge UV- ja ilmastikukindlusega
Kirjeldus

Veepõhine toonitav poolläbipaistev puidukaitseaine, mille sideaine on akrülaat.


Toote omadused

• Tänu oma täiesti uuele alusvärvile, mis sisaldab läbipaistvad pigmente, on toonitav kauakestvatesse värvitoonidesse. • Uus Super Colors värvikaart sisaldab erksaid ja sooje looduslähedasi läbikumavaid värvitoone. Samuti saab toonida Valtti peitside ja puiduõlide värvikaardi toonides. • Kaitseb puitpinda niiskuse, päikesevalguse ja mustuse eest. Vähendab puitpinna lõhenemist. Ideaalne lahendus voodrilaudadele ja liimpalkidele nõudlikus keskkonnas. • Kaks korda pikem hooldusintervall võrreldes tavaliste puidupeitsidega. Sisaldab efektiivseid fungitsiide. Lisaks on uue Super Colors värvikaardi pigmentidel suurepärane päikesekaitse.


Kasutuskohad

• Voodrilauad, aknaraamid, välisuksed, aiad jm puitpinnad välitingimustes. Sobib saetud ja hööveldatud puitpindadele, varem puidukaitsevahendi või peitsiga töödeldud puitpindadele ning termotöödeldud puidule. Sobib ka liimpalgile.


Sügavad ja intensiivsed Super Color toonid

Tänu oma täiesti uuele alusvärvile, mis sisaldab läbipaistvad pigmente, saab Pinja Color Plus puidupeitsi toonida kauakestvatesse värvitoonidesse. Uus Super Color värvikaart sisaldab erksaid ja sooje looduslähedasi läbikumavaid värvitoone. Samuti saab toonida Valtti peitside ja puiduõlide värvikaardi toonides.

Product usp1prof_img
Deep and intense Super Colors

Kaitseb puitu tõhusalt

Pinja Color Plus peitsiga töödeldud pind on läbi aastate kaitstud niiskuse, päikesekiirguse, pinnahallituse ja mustuse eest. Pinja Color Plus annab puidule kaitse pragunemise eest. Ideaalne lahendus saetud ja hööveldatud puitpindadele nõudlikes tingimustes.

Product usp2prof_img
Protects wood effectively

Erakordselt kõrge UV- ja ilmastikukindlusega

Pinja Color Plus on tavaliste puidukaitseainetega võrreldes kaks korda pikema hooldusintervalliga. Sideaine põhineb alküüd-modifitseeritud akrülaadil. Toode sisaldab valguse stabilisaatorit ja effektiivseid fungitsiide. Lisaks on uutel Super Color pigmentidel väga hea vastupidavus päikesekiirgusele.

Product usp3prof_img
Exceptionally high UV and weather resistance
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et