Mänguväljaku puitelemendid

Mänguväljaku puitelementide tööstuslik töötlemine

Erksate värvidega mänguväljakud julgustavad lapsi mängima ja lõbutsema, need peavad olema turvalised, kaunid välja nägema ja kestma pikaajaliselt. Tikkurila pinnakattelahendused mänguväljaku puitelementidele  pikendavad töödeldud pindade eluiga ning tagavad pikaajalise ja usaldusväärse kaitse. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Pikaajaline värviline kaitse puidule

Tikkurila pinnakattelahendused puidust mänguväljakuelementidele on intensiivsetes erksates värvides, millel on hea värvipüsivus ja läikekindlus. Tooted pakuvad ka suurepärast vastupidavust kulumisele ja head mehaanilist vastupidavust liivale. Karmis põhjamaises kliimas testitud pinnakatted on kauakestvad ja vastupidavad olenemata ilmastikust ning annavad usaldusväärse kaitse niiskuse ja äärmuslike temperatuuride eest.

Meie tooteid testitakse täielikult QUV testide ja muude ilmastikutingimuste testimise meetoditega, et tagada nende toimimine nii, nagu lubatud, samuti testitakse neid meie enda rajatistes vastavalt EN 927 ja Venemaa GOST standarditele.

Mänguväljaku puitelemendid
Mänguväljaku puitelemendid

Ohutud lahendused sisetingimustes kasutatavatele mänguväljakutele

Kui teie ettevõtte poolt toodetud puidust mänguväljakuelemente kasutatakse ainult sisetingimustes, tuleks arvestada täiendavate teguritega. Pakume M1 klassifikatsiooniga katteid Akvi Primer MP, Akvi Top DS 25 ja Akvilac FD 25, mis vastavad kõrgetele nõuetele lubatud heitmete ja lõhnade, sealhulgas lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ), formaldehüüdi ja ammoniaagi osas. Valik meie tooteid vastab ka mänguasjade ohutuse direktiivi 2009/48/EÜ ja EN 71-3: 2013 + A3: 2018 nõuetele "Mänguasjade ohutus – Osa 3".

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Värvimissüsteemid

Vaata kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et