Aiamööbel

Tööstuslikud pinnakatted aiamööblile

Kiirestikuivavad lahendused aiamööblile

Aiamööbel on pikki tunde ja päevi õues erinevates ilmastikutingimustes ning peab hea välja nägema. Tikkurila pinnakattelahendused annavad aiamööblile kauni viimistluse, pikendades töödeldud pinna eluiga. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 150 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Kauakestev loomulik ilu


Puit on ilus ja kauakestev materjal aiamööbli valmistamiseks. Tikkurila pinnakattelahendused toovad puidu ilu esile ja tagavad selle pikema kestvuse ning suurepärase ilmastikukindluse ja usaldusväärse kaitse vee läbitungimise eest.

Meie tooted kuivavad kiiresti, neid on lihtne peale kanda ning need aitavad vältida puidu värvimuutust, hallitust ja sinetusplekkide teket. Meie puidu pinnakatteid on testitud äärmuslikus põhjamaises kliimas, tagades, et need toimivad tööstuslikes oludes ja on suurepärase vastupidavusega nagu lubatud.

Aiamööbel

Kaunid värvid, mis meeldivad tarbijatele

Meil on saadaval lai värvivalik, et muuta aiamööbel tarbijate jaoks silmapaistvaks, kasutades iga mööblivaliku jaoks sobivat värvi. Tõstke esile puidu loomulik ilu või muutke oma aiamööblikomplekt silmapaistvaks värvilise pinnatöötlusega, valides erinevate läiketasemete hulgast.

Pakume erinevaid pinnakattesüsteeme, millel on erinev vastupidavus, olenevalt sellest, kas mööbel asub kaetud terrassi all või mitte. Meie süsteemid pakuvad lõpptarbijatele paindlikkust, et valida lõplik pinnatöötlus ja läikeaste, mis kõige paremini sobib kavandatud lõppkasutusega. Klientidele, kes otsivad kvaliteetset vastupidavat pealekandmissüsteemi, soovitame kasutada Pinja Wood Stain puiduimmutusainet ja 2x toonitud Pinjalac HB 30 hea ilmastikukindlusega akrülaatlakki.

Tikkurila tööstusliku pinnakattesüsteemiga töödeldud aiamööblit on lihtne hooldada, saadaval on laialdaselt hooldustooteid. Katted ei kihistu isegi ekstreemsetes tingimustes, tagades aja jooksul ühtlase värvipinna. Töödeldud aiamööbel on ka pesu- ja pühkimiskindel, mistõttu on seda lihtne puhtana hoida.

Keskkonnasõbralikud pinnakattelahendused

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Peaaegu kõik meie välistingimustes kasutatavad tooted on veepõhised ja sisaldavad minimaalses koguses lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜ), muutes need säästlikumaks valikuks, kuna need eraldavad õhku vähem heitmeid või lõhnu. Meie valikus on Ultra Pro sari, mida saab kasutada Põhjamaade ökomärgisega hoonetes.

Green building

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu

Teeme Teiega koostööd, et mõista Teie toote kogu elutsüklit ning leida võimalusi tõhusust suurendada, vähendades kulusid, kiirendades projektide elluviimist ja hallates hoolikalt tarneahelat. Meie tehniliste toe eksperdid on valmis Teid ärieesmärkide saavutamisel igati toetama.

Meie tooted on katsetatud, et tagada nende tööstusliku kasutamise toimivus täpselt nii, nagu lubasime.

 

Kas soovite meie lahendustest rohkem teada saada? Tikkurila eksperdid aitavad teil leida sobivaima toote või lahenduse. Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Värvimissüsteemid

VÄRVIMISSÜSTEEM
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et