Tikkurila pakub erinevaid teenuseid, mis on välja töötatud professionaalsete värvimisteenuse pakkujate ja tööstusklientide jaoks. Meie teenus katab erinevaid vajadusi – konsultatsioon, professionaalsed tugiteenused, koolitused, abimaterjalid, näidised või muu professionaalne abi.

Tööstusvärvide müügiosakonna üldtelefon: +372 659 8950 (tööpäeviti kell 8:00-16:30).
Üldmeiliaadress: toostusvarvid@tikkurila.com

Indrek Perk
Puidutööstusvärvide segmendijuht
Telefon: +372 505 3263, +372 659 8954
Meiliaadress: Indrek.Perk@tikkurila.com

Kaido Kukk
Tehnilise toe juht, Baltikum
Telefon: +372 502 3279; +372 650 1193
Meiliaadress: Kaido.Kukk@tikkurila.com

Tarmo Mooste
Tehniline müügikonsultant. Metallivärvid, funktsionaalsed värvid ja põrandad
Telefon: +372 526 2040; +372 659 8959
Meiliaadress: Tarmo.Mooste@tikkurila.com

Daago Lipp
Metallitööstusvärvide segmendijuht
Telefon: +372 505 7963; +372 650 1192
Meiliaadress: Daago.Lipp@tikkurila.com

Siim Türk
Puidutööstusvärvide müügispetsialist
Telefon: +372 527 0351
Meiliaadress: Siim.Turk@tikkurila.com

Sergei Joganson
Tehnilise toe konsultant, Baltikum
Telefon: +372 529 9655; +372 659 8958
Meiliaadress: Sergei.Joganson@tikkurila.com

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et