Kontaktid

Tikkurila pakub erinevaid teenuseid, mis on välja töötatud professionaalsete värvimisteenuse pakkujate ja tööstusklientide jaoks. Meie teenus katab erinevaid vajadusi – konsultatsioon, professionaalsed tugiteenused, koolitused, abimaterjalid, näidised või muu professionaalne abi.

Tööstusvärvide müügiosakonna üldtelefon +372 659 8950 (tööpäeviti kell 8:00-16:30).
Üldmeil: toostusvarvid@tikkurila.com

Indrek Perk
Puidutööstusvärvide segmendijuht
Tel +372 505 3263, +372 659 8954
Meil: Indrek.Perk@tikkurila.com

Kaido Kukk
Tehnilise toe juht, Baltikum
Tel +372 502 3279; +372 650 1193
Meil: Kaido.Kukk@tikkurila.com

Tarmo Mooste
Tehniline müügikonsultant, põrandad ja funktsionaalsed värvid
Tel +372 526 2040; +372 659 8959
Meil: Tarmo.Mooste@tikkurila.com

Daago Lipp
Metallitööstusvärvide segmendijuht
Tel +372 505 7963; +372 650 1192
Meil: Daago.Lipp@tikkurila.com

Siim Türk
Puidutööstusvärvide müügispetsialist
Tel +372 527 0351
Meil: Siim.Turk@tikkurila.com

Sergei Joganson
Tehnilise toe konsultant, Baltikum
Tel +372 529 9655; +372 659 8958
Meil: Sergei.Joganson@tikkurila.com

Tehniline tugi
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et