Tööstuslikud pinnakatted mööblile

Tööstuslikud pinnakatted mööblile

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puitmööblile annavad pindadele kauni viimistluse ja parima võimaliku kaitse, mis aitab pikendada töödeldud pinna kasutusiga. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 150 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Meie tootevalikus on ka ohutuid veepõhiseid pinnakatteid, mis vastavad lastemööbli rangetele nõuetele. 

Mõeldud puidu loomuliku ilu esiletõstmiseks

Puit on siseruumidesse naturaalne materjalivalik, mis annab ruumile loodusliku ja ajatu hõngu. Tikkurila pinnakattelahendused mööblile on loodud puidu kauni välimuse esiletõstmiseks.

Meie laias värvivalikus on tuhandeid värvitoone igasuguste ruumide jaoks. Tooge esile puidu loomulik ilu või muutke mööbliese värviküllase pinnatöötluse abil silmatorkavaks, valides sobiva läikeastmete hulgast alates täismatist kuni kõrgläikeni.

Mööbel

Vastupidav ja lihtne puhastada

Mööbel on tavaliselt igapäevase elu keskpunktis. Seetõttu peab saama seda lihtsalt puhastada ning värv või lakk peab olema pesemisele ja pühkimisele vastupidav. Puitmööblile võivad jälgi jätta näiteks sõrmused, lemmikloomad ja igapäevase eluga kaasnev tavaline kulumine ning seepärast on kriimustuskindlus tähtis pinnakatte omadus.

Tikkurila pinnakattelahendused mööblile on täielikult kriimustuskindlad ja väga vastupidavad. Neil on ka suurepärased täiteomadused ja neid on lihtne puhastada.

Mööbel

Pinnakattelahendused, mis loovad heaolu

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele.

Meil on siseruumides kasutamiseks terviklik valik pinnakattetooteid, mis on veepõhised ja seega ka kestlikumad valikud. Veepõhistes toodetes on vähe lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜd) ja seepärast eraldub neist õhku vähem saasteaineid.

Pakume ka UV-kiirgusel kõvenevaid tooteid, mis on veepõhised ja 100% kuivainesisaldusega. Need kõrgtehnoloogilised tooted tagavad sama kvaliteetsed tulemused kui traditsioonilised lahustipõhised tooted, kuid neist eraldub õhku vähem saasteaineid, mis omakorda muudab nende kasutamise ohutumaks. UV-kiirgusel kõvenevate toodete tehnoloogia aitab ühtlasi meie klientidel oma tootmistõhusust suurendada.

Meie tootevalikus on M1-märgistusega tooteid ja lai valik pinnakatteid siseruumidesse, mis vastavad uusimatele keskkonnastandarditele.

Mööbel

Täiuslikult sobivad pinnakattelahendused, mida saate usaldada

Teeme Teiega koostööd, et mõista Teie toote kogu elutsüklit ning leida võimalusi tõhusust suurendada, vähendades kulusid, kiirendades projektide elluviimist ja hallates hoolikalt tarneahelat. Meie tehniliste toe eksperdid on valmis Teid ärieesmärkide saavutamisel igati toetama.

 

Kas soovite meie lahendustest rohkem teada saada? Tikkurila eksperdid aitavad Teil leida sobivaima toote või lahenduse. Võtke meiega ühendust

Võtke meiega ühendust

Värvimissüsteemid

Palun vaadake kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et