Tööstuslikud pinnakatted robotitele

Tööstuslikud pinnakatted robotitele

Tikkurilal on enam kui kümneaastane kogemustepagas pinnakattelahenduste pakkumisel robootikavaldkonnas. Meie kvaliteetsed pinnakattelahendused aitavad meie klientidel saavutada kõrge kaitsetaseme ja meeldiva viimistluse mitmesugustele pindadele.

Oleme pikka aega tegelenud pinnakatteprobleemide lahendamisega erinevatel aluspindadel ja mitmesuguse korrosioonitasemega keskkonnas. Korrosioon võib olla erinevatel tööstusaladel väga erinev, näiteks töötlevas tööstuses võib esineda kemikaalide lekkeid ja seetõttu peavad pinnakatted olema tugevate korrosioonivastaste omadustega, aga autotööstuses võib keevitus- ja värvimisliinidel tekkida gaase, lahustiaure, pritsmeid ja tolmu, mille tõttu on pinnakatetele ette nähtud ranged vastupidavusnõuded.

Robotid

Pakume tipptaset kõikidel turgudel 

Meie rahvusvaheline esindatus ja võrgustik võimaldavad meil ühtlustada ning tõhustada klientide värvimisprotsesse erinevates riikides.

Robootikavaldkonnas hõlmab meie teenusevalik veepõhiseid pinnakattelahendusi, mis on keskkonnahoidlikumad. Tikkurila kahekomponentne veepõhine epoksüüdpinnavärv ja ühekihivärv Fontecoat EP 50 toimib hästi mitmesuguses keskkonnas. Raskete keskkonnatingimuste korral on parim valik ühendada Temakeep ja Temaline EPL 100.

Meie robootikavaldkonna pinnakattelahendustel on lai värvivalik, mis sisaldab ka metalliktoone.

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Tööstusvärvide kontaktid leiad siit.

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Testid ja standardid

Meie tooted on põhjalikult testitud, et tagada nende töökindlus tööstuslikul kasutusel.
  • Kiirendatud korrosioonitestid (ISO 12944, kliendispetsiifilised testid)
  • Keemiline vastupidavus (ISO 2812)
  • Mehaaniline vastupidavus
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et