Tööstuslikud pinnakatted välisustele

Tööstuslikud pinnakatted välisustele

Tikkurila tööstuslikud pinnakattelahendused puidust välisustele pakuvad pikaajalist kaitset vee läbitungimise eest ja suurepärast ilmastikukindlust, mis aitab pikendada töödeldud pinna kasutusiga. Lahendused on välja töötatud rohkem kui 160 aasta jooksul kogutud teadmiste ja kogemuste põhjal, millele pakub lisaväärtust meie asjatundlik müügijärgne tugi, mis annab meie klientidele kindlustunde ja meelerahu.

Välisuksed

Kaunis ja püsiv viimistlus  

Tikkurila pinnakattelahendused puidust välisustele tagavad atraktiivse viimistluse, tõstes esile puidu loomuliku ilu või muutes ukse silmapaistvaks värvika pinnatöötlusega.

Oleme tuntud kattelahenduste väljatöötamise poolest, mis toimivad nii nagu lubatud ja töötavad usaldusväärselt tööstuslikes rakendustes. Meie pinnakattelahendused kuivavad kiiresti ja neid on lihtne peale kanda. Meie terviklik toonimissüsteem on saadaval ka välisuste jaoks, mis tähendab, et saate valida tuhandete võimalike värvialternatiivide hulgast.

Tikkurila pinnakattelahendused puidust välisustele on välja töötatud ja testitud äärmuslikus põhjamaises kliimas, vihmas ja lume all, tagades nende hea vastupidavuse.

Välisustele vastupidavuse kihi lisamine 

Välisuksi kasutatakse ja puudutatakse regulaarselt ning sellised asjad nagu sõrmused, koeraküüned, jalanõud ja igapäevane kulumine võivad jätta jälgi ja kriimustusi, mistõttu on väga oluline ukse pinna vastupidavus ja kriimustuskindlus. Välisukse pind peab vastu pidama ka harjamisele ja puhastamisele ning andma hea kaitse niiskuse, päikesevalguse, mustuse, tugeva vihma ja lume eest. 

Pinjadur Primer ja Pinjadur 30 on kaks spetsiaalset välisukse toodet, mis pakuvad parimat võimalikku kaitset kriimustuste ja ilmastikutingimuste eest.

Välisuksed

Välisustele mõeldud pinnakattelahendused loovad heaolu  

Oleme Tikkurilas pühendunud inimeste ja keskkonna heaolu toetavate lahenduste väljatöötamisele. 

Peaaegu kõik meie välistingimustes kasutatavad tooted on veepõhised, mistõttu on need säästvamad. Pinja Flex Combi 25-l on M1 sertifikaat, mis tähendab, et see ei eralda õhku kahjulikke saasteaineid.

 

Tikkurila eksperdid aitavad Sul leida sobivaima toote või lahenduse. Võta meiega ühendust

Ole kursis Tikkurila tööstusvärvide uudistega ja telli uudiskiri. Jagame asjakohast teavet ja uut infot regulaarsusega kord kvartalis ega häiri postitustega, kui meil midagi sisukat öelda pole.
Telli tööstusvärvide uudiskiri

Värvimissüsteemid

Vaata kõiki meie kattevärvide süsteeme, klõpsates nuppu "Vaata puitpindade värvimissüsteeme".

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et