Fontefire ST 60-1

Veepõhine õhukese kihiga paisuv pinnakate tõhusaks kaitseks tselluloosipõlengute eest. Kuumutamisel see paisub ja moodustab isoleeriva vahukihi.

CE
  • Konkurentsivõimeline kattevõime
  • Lihtne pinnale kanda
  • Sobib kasutamiseks poolavatud tingimustes
Kirjeldus

Veepõhine õhukese kihiga paisuv pinnakate tõhusaks kaitseks tselluloosipõlengute eest. Kuumutamisel see paisub ja moodustab isoleeriva vahukihi.


Toote omadused

• Konkurentsivõimelise kattevõime tõttu väheneb värvi kogukulu, säästes seeläbi kulusid ja hoides kokku pinna katmiseks kuluvat aega. Lisaks võimaldab väikse pinnakatte kiht värvitud osasid kiiremini üle värvida. Fontefire ST 60-1 pakub tõhusat tulekaitset ehituslikele teraskonstruktsioonidele kuni klassini R120 tulepüsivusklasside järgi. • Ühekomponentse tootena lihtne kohapeal pinnale kanda. Värvipinna lõtvumise koefitsent on väga kõrge ja värvi saab kanda siledale matile pinnale. CE-märgisega Fontefire ST 60-1 sobib laia valiku krunt- ja pinnavärvidega. Toode on testitud ja heaks kiidetud vastavalt ETA-le. • Saab kasutada poolavatud tingimustes (tüüp Y, ETAG 018) ilma pinnavärvita. Värv on sertifitseeritud kasutamiseks H- või I-kujuliste tala- ja sambaosadele, aga ka ristkülikukujulistele/ümmargustele õõnessammastele ja ristkülikukujulistele õõnestaladele. • Värvil on äärmiselt madal lenduvate orgaaniliste ühendite tase, mis tagab ohutuma töökeskkonna ja vastab samal ajal kõige rangematele keskkonnanõuetele. • Soovitatav kasutada objektil värvimiseks, kui värvimiskeskkond on kuiv. Värvitöökodades värvitud komponendid tuleb enne õue viimist pinnavärviga töödelda ja korralikult kuivatada.


Konkurentsivõimeline kattevõime

Konkurentsivõimelise kattevõime tõttu väheneb värvi kogukulu, säästes seeläbi kulusid ja hoides kokku pinna katmiseks kuluvat aega. Lisaks võimaldab väikse pinnakatte kiht värvitud osasid kiiremini üle värvida. Fontefire ST 60-1 pakub tõhusat tulekaitset ehituslikele teraskonstruktsioonidele kuni klassini R120 tulepüsivusklasside järgi.

Product usp1prof_img
Burning warehouse

Lihtne pinnale kanda

Ühekomponentse tootena lihtne kohapeal pinnale kanda. Värvipinna lõtvumise koefitsent on väga kõrge ja värvi saab kanda siledale matile pinnale. CE-märgisega Fontefire ST 60-1 sobib laia valiku krunt- ja pinnavärvidega. Toode on testitud ja heaks kiidetud vastavalt ETA-le.

Product usp2prof_img
Steel structures

Sobib kasutamiseks poolavatud tingimustes

Saab kasutada poolavatud tingimustes (tüüp Y, ETAG 018) ilma pinnavärvita. Värv on sertifitseeritud kasutamiseks H- või I-kujuliste tala- ja sambaosadele, aga ka ristkülikukujulistele/ümmargustele õõnessammastele ja ristkülikukujulistele õõnestaladele.

Product usp3prof_img
Steel beams
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et