Temafloor P300

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdpinnakate.

EPD verified
CE
  • Vastupidav epoksüüdpinnakate
  • Tuhanded värvid, sh metalliktoonid
  • Lihtne kasutada

Lõpptulemus

  • Täisläikiv

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdpinnakate.


Toote omadused

• Hea kulumiskindlusega. • Talub vett, õlisid, rasvu, kemikaale, mitte-oksüdeeruvate hapete lahuseid, leeliste ja soolade lahuseid. Oksüdeeruvate hapete ja pleegitavate kemikaalide pritsmeid talub vaid ajutiselt. Saadaval on erinevatele kemikaalidele vastupidavuse tabel. • Talub kuiva temperatuuri +70 ºC ja +60 ºC uputuskoormusel. Ei talu järske ja korduvaid temperatuurikõikumisi. • Isetasanduv epoksüüdmass. • Temafloor Flex kõvendi teeb värvikihi elastseks ja seega vastupidavaks betoonpinna pragunemisele. • Saadaval on ka RAL EFFECT metalliktoonid.


Kasutuskohad

• Suure keemilise ja mehaanilise koormuse tingimustes olevatele vanadele ja uutele betoonpõrandatele. Betoonpõrandad tööstus-, lao- ja remondiruumides, nt. protsessiruumid, paberimasinahallid, kärukoridorid jmt suure punktkoormuse all olevad põrandapinnad. Sobib ka parklate, garaažide, äripindade, kaubanduskeskuste põrandapindadele.


Katvus

Kulu betoonpõrandatele on keskmiselt: kihi paksusega 0.3 mm u 3 m²/liiter ja kihi paksusega 0.5 mm u 2 m²/liiter. Toote kulu mõjutavad töödeldava pinna poorsus ja tasasus ning pealekandmisviis.


Vedeldi

Lahustivaba


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi ületada 97%. Pinnale kandmise ja pinnakatte kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja pinnakatte temperatuur langeda alla +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%


Pinna ettevalmistus

Eemalda pinnalt alati rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Aluspinna tõmbetugevus peab olema üle 1,5 MPa. Kui teha tasandusseguga kiht, siis tuleb kontrollida materjalide sobivust.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1029 või 1031.


LOÜ

LOÜ 2004/42/EC (Alaliik A/j) 500 g/l (2010). Temafloor P300 sisaldab LOÜ maksimaalselt < 500 g/l.


Vastupidav epoksüüdpinnakate

Temafloor P300 talub suurt mehaanilist ja keemilist koormust tööstus-, äri- ja laoruumides, remonditöökodades jm.

Product usp1prof_img
Garage floor

Tuhanded värvid, sh metalliktoonid

Pinnakatet Temafloor P 300 on võimalik toonida paljudesse eri toonidesse, sealhulgas metalliktoonid vastavalt RAL Effect värvikaardile, kasutades alumiiniumpigmentidega alusvärvi.

Product usp2prof_img
Amusement park

Lihtne kasutada

Temafloor P300 on isetasanduv pinnakate, mida saab pinnale kanda reguleeritava terasest kelluga. Kasutades loovust ja erinevaid tehnikaid on võimalik luua omanäolisi ja värvikaid disainpõrandaid.

Product usp3prof_img
Design floor
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et