Temafloor 400

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.

CE
  • Mitmeotstarbeline epoksüüdlakk
  • Sobib kruntimiseks, tasandusmassiks ja pinnalakiks.

Lõpptulemus

  • Kõrgläige

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdlakk.


Toote omadused

• Kasutatakse TEMAFLOOR 4000 tasandusmassi ja epoksüüdbetooni sideainena.• Kasutatakse ka pinnavärvina Temafloor pinnakatete peal.• Liivaga täidetult sobib ka betoonpõrandate paikamiseks.


Kasutuskohad

• Hoiab ära pindade tolmamise ja sobib kasutamiseks uutel ja vanadel betoonpõrandatel kruntvärvina enne TEMAFLOOR-sarja epoksüüdkatteid.


Katvus

Keskmine kulu betoonpõrandatel: kruntimine 5 - 8 m2/l ja pinna lakkimine 6 - 10 m2/l. Laki kulu mõjutavad lakitava pinna poorsus, tasasus ja lakkimisviis.


Vedeldi

Lahustivaba


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi ületada 97%. Pinnale kandmise ja pinnakatte kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja pinnakatte temperatuur langeda alla +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%


Pinna ettevalmistus

Eemalda pinnalt alati rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Aluspinna tõmbetugevus peab olema üle 1,5 MPa. Kui teha tasandusseguga kiht, siis tuleb kontrollida materjalide sobivust.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1029.


LOÜ

(Alaliik A/j) 500 g/l (2010). Temafloor 400 sisaldab LOÜ maksimaalselt 500 g/l.


Mitmeotstarbeline epoksüüdlakk

Temafloor 400 on suurepärane toode tolmu sidumiseks ning uute ja vanade betoonpõrandate kruntimiseks eriti, kui on vaja kasutada lahustivabasid ja lõhnatuid tooteid. Liivaga segatuna saab kasutada paikamiseks.

Product usp1prof_img
Good for dust binding

Sobib kruntimiseks, tasandusmassiks ja pinnalakiks.

Kasutatakse TEMAFLOOR 4000 tasandusmassi ja epoksüüdbetooni sideainena. Kasutades koos mosaic-helvestega pinnalakina, saab vähendada pinna libedust.

Product usp2prof_img
Can be used to fill cracks
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et