Kontor saab värvides uue ilme

Kontor saab värvides uue ilme

Turundusagentuur Vapa Media värskendas oma kontorit Tikkurila värvidega.

Helsingi kesklinnas asuva turundusagentuuri kontor vajas värskendamist. Muutus tehti teoks Tikkurila värvidega. Välja valiti kolm maalähedast põhitooni.

Vapa Media loominguline direktor Riina Walli rõhutas, et seinte värvimine ei nõua suurt ja põhjalikku remonti, ent lõpptulemus avaldab tohutut mõju kogu ruumile ja selles töötavatele inimestele.

Värvid on alati seotud keskkonnaga – ruumi iseloom ja inimeste liikumine ruumis mõjutavad valitavaid värvitoone,
Riina Walli, Vapa Media loominguline direktor
Kontor saab värvides uue ilme

Silmapaistvad värvid muudavad kogu ruumi ja töökeskkonda

Vapa Media kontorisse valiti maalähedased toonid: pehme beežikas Y458 Merino ja kaks rohelist V451 Olive Grove ja L447 Valley täiendavad üksteist ning loovad rahuliku töökeskkonna.

 

Värvitoonide ja kontori sisekujunduse vaheline kontrast muudab ruumi huvitavaks ja unikaalseks.

 

Walli juhtis tähelepanu sellele, et miski ei püüaks pilku, kui ruumis poleks erinevate värvitoonidega detaile esile tõstetud: Isegi kontoris olev tehnika näib tänu sobivale taustavärvile kaunina ja on meie sisekujundusega tasakaalus.”

Värvitoonid kui töötajate motivatsiooni tõstjad

Walli seostab rohelist optimismi ja motivatsiooniga, mis sobib kokku Vapa Media kaubamärgiga ning jätab firmast õige kuvandi. Kõige tähtsamaks peab Walli aga seda, kuidas trendikad rohelised toonid loovad sobiva keskkonna töötajate loovuse toetamiseks ja kannustamiseks. Kontorisse valitud värvitoonid peaksid esile tooma ruumi olemuse ja toetama seal tehtavat tööd.

Roheline seob meid looduse ja kõige loomulikuga, mis on ka üks loovuse põhielemente. Maalähedased värvitoonid mõjuvad meile rahustavalt, võimaldades meil ennast uuesti laadida vahel nii hektiliseks muutuvas töökeskkonnas,” sõnas Walli.

 

Walli soovib, et kontoriruumid motiveeriksid töötajaid ja toetaksid nende pingutusi ning loomulikult on oluline ka see, et oleks kaunis vaadata.

Kontor saab värvides uue ilme
Inimesed soovivad ilu luua ja näha. Ma soovin, et meie inimesi ümbritseks ilu ja et nad tunneks end sellest inspireerituna, kui tulevad tööle.
Riina Walli, Vapa Media loominguline direktor

Kontorisse värvitooni valides pea meeles neid nõuandeid

Õige toon

Värvi valides kontrolli, millistesse toonidesse seda saab toonida. Tikkurila garanteerib, et kui valid värvi toonimiseks meelepärase tooni Symphony värvikaardilt, siis saad lõpptulemuse, mille värvitoon on valgustingimustest hoolimata värvikaardil olevaga identne.


Aluspind

Tee kindlaks, mis tüüpi on värvimist vajav pind, ja otsusta eelnevalt, kui siledat tulemust soovid saavutada. Tee kindlaks, kas pind vajab enne lõplikku viimistlemist ka pahteldamist ja kruntimist.


Läikeaste

Läikeaste määrab ära selle, kui palju värv valgust peegeldab. Tuhmimad pinnad muudavad ruumi rahulikumaks.


Siseõhu kvaliteet

Kontoris on soovitatav kasutada M1 klassifikatsiooniga tooteid siseõhu hea kvaliteedi tagamiseks.

Tikkurila Pro Designer


Hea arhitekt, sisearhitekt, sisekujundaja ja projekteerija! 

Tikkurila Pro Designer on koht, kuhu kogume kasulikke artikleid, referentse ja loomingulisi ideid arhitektuuri ning sisekujunduse valdkonnast. Korraldame aeg-ajalt ka seminare, veebinare, väljasõite ja muid toredaid üritusi. Kui soovid uudistega kursis olla ja kutseid saada, siis telli meilt uudiskiri. 

Saadame uudiskirju umbes kord kvartalis. Kui soovid uudiskirja saamisest loobuda, siis saad oma tellimuse igal ajal tühistada.

OLE KURSIS UUDISTEGA JA LIITU PRO DESIGNERIGA
Liitu Pro Designeriga siin
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et