Pilgud põrandale!

Põrandad on mõeldud vastu pidama intensiivsele kulutamisele, kuid nende välimus ei pea olema igav. Tikkurila disainpõrandate tehnikaid kasutades saab igaüks luua individuaalse ja värvikama põranda ilma kulumiskindluse osas kompromisse tegemata. 

Eriefektid annavad võimaluse luua täielikult uudse ilmega põrandaid sellistes üldkasutatavates kohtades nagu restoranid, kohvikud, ostukeskused ja ärihooned. Disainpõrandad loovad unikaalse atmosfääri klassiruumis või firma puhketoas, koosolekuruumis või butiigis.

Vabakäe-muster

Vabakäe-muster

See tehnoloogia lubab luua põrandal hämmastavaid mustreid, kasutades oma fantaasiat ja värve. Kõige rabavam tulemus saavutatakse suurte ja selgejooneliste mustritega. Tutvu vabakäe-mustri tehnikaga!

Pritstehnikas muster

Pritstehnikas muster

Metalliktoonis vedeldi põranda pinnakattele pihustamisel tekib muljet avaldav kivimilaadne tekstuur. Tilkade suuruse reguleerimine mõjutab mustri suurust. Vedeldi abil loodud põrandamuster annab stiilse tulemuse – isegi suurematel pindadel. Loo isikupärane põrand, mis vastab täpselt sinu maitsele. Tutvu pritstehnikas mustriga!

Lasuuritud betoonpõrand

Lasuuritud betoonpõrand

Lasuur toob unikaalsel viisil esile kriimustused, praod ja pooride variatsioonid põrandal ning loob ebaühtlaselt värvunud eksklusiivse pinna. Loo endale põrand, mis on loomulik ja unikaalne. Tutvu lasuuritud betoonpõrandaga!

Marmor-muster

Marmor-muster

Saate luua mustri, mis meenutab õlivärvidega loodud marmoriefekti, kandes reguleeritava pahtlilabidaga pinnale mitu kihti toodet nii, et värvid osaliselt segunevad. Mustri loomiseks võib kasutada väga erinevaid värvikombinatsioone alates pilkupüüdvatest kontrasttoonidest kuni harmooniliste kooslusteni. Tutvu marmormustriga! 

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et