Tikkurila Master Solution katustele

Tikkurila Master Solution katusekattelahendused

Olemasolevatele katustele uue elu andmine
Tikkurila Master Solution

 

 

Ilus katus on hästi hooldatud katus, mis kaitseb  
maja iga päev

Katus on kõikidest hooneosadest enim välise keskkonnamõju all ning seetõttu on selle kaitsmine ja hooldamine äärmiselt oluline. Master Solution lahendus on kõikehõlmav katusekattelahendus, mille eesmärk on toetada professionaalseid ettevõtjaid katuste värvimise ja hooldusteenuste pakkumisel.

Master Solution on hea alternatiiv katuse väljavahetamisele ning hästi põhjendatud investeering, mis suurendab maja või hoone väärtust mõistliku hinnaga.

Master Solution on kvaliteetsete kattelahenduste ja toodete kombinatsioon, mis on mõeldud katuse eluea pikendamiseks, alustades puhastusvahenditest, kruntvärvist ja värvist kuni energiasäästulahendusteni.

Vaata Master Solution brošüüri ja laadi alla

 

 

 

 

 

 

 

Koostöö hõlmab järgmist:

  • Koolitus
  • Müügi- ja turundusmaterjalid
  • Tehniline tugi
  • Kvaliteetne tootevalik

 

Liitu Tikkurila kogemusega!

Otsime koostööpartnereid, kes soovivad oma klientidele pakkuda Master Solution lahendust. Kui oled juba oma ettevõtte käivitamise või laiendamise protsessis, siis võta ühendust Tikkurila konsultantidega. Räägime Tikkurila esindamisest ja partnerlusest ning ühe Põhjamaade tugevaima värvide ja pinnakatete kaubamärgi kasutamise eelistest.

Lisainfo saamiseks võta ühendust meie konsultantidega
Profimüügi kontaktid
Tikkurila Master Solution värvid katustele
Vaata videot
Tikkurila Master Solution video
Tikkurila Master Solution värvid katustele

Tikkurila Master Solution Color Guide värvikaart

Leia oma katusele õiged värvitoonid ja anna olemasolevatele katustele uus elu. Anna katusele uus värske välimus ning kaitse tuulest ja ilmast põhjustatud kahjustuste eest.

Vaata Master Solution Color Guide värvikaarti

Lai valik kvaliteetseid katusekattetooteid

Master Solution on katusekattelahendus betoonkivi-, bituumen-, eterniit- või teraskatustega kodu- ja kinnisvaraomanikele. Tootevalikusse kuuluvad puhastusvahendid, kruntvärvid, roostemuundurid ja värvid kliendi valitud toonis ja läikes. 

Lisaks katusele uue elu andmisele kaitseb meie pinnatöötlus tuulest ja ilmast põhjustatud kahjustuste eest. Master Solutioni tooted ja lahendused põhinevad teaduslikel ja rakenduslikel uuringutel. Kvaliteetsed katusekatteprotsessid on välja töötatud paljude edukate kliendiprojektide kogemuste põhjal.

Vaata videojuhiseid

Kuidas värvida üle kivikatuseid?
Kuidas katust ClimateCooleriga töödelda?
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et