Värvikirev spaahotell Leedus

Värvikirev spaahotell Leedus

Leedus asuva spaahotelli Vytautas Ego SPA sisearhitektid kasutasid julgelt rikkalikke värvitoone. Enamus seintest ja lagedest on värvitud soojades meeleolukates toonides, kombineerides rohelist, sinist, roosat ja kuldset. Interjöör on täis kuldseid elemente - lampidest mööblidetailideni, uksekaartest käepidemeteni, baariletist toolide ja vannitoadetailideni.

Lõuna-Leedus Birštonase linnas asuvasse hotelli- ja spaakompleksi Vytautas Ego SPA on oodatud vaid täiskasvanud. Kompleksis on eksklusiivsed lõõgastus- ja heaoluteenused ning värviteraapia. Sarnast julget ja säravat sisearhitektuurset lahendust teadaolevalt rohkem Leedus ei leidu.

Hotellihoone köidab pilku oma veidi ebatavalise ovaalse kuju ja heleda fassaadiga. Hoone fassaadiks valitud dekoratiivkrohv, tulevikus on plaanis fassaadile haljastus rajada. Peafuajeesse sisenedes üllatavad uskumatult kitsad ovaalse kujuga galeriidega avad, mis juhatavad edasi 59 ebatavalise kuju ja planeeringuga hotellituppa. Kogu aatriumi kohale paigaldatud katuseaknad valgustavad kogu hotelli fuajeed, tulemuseks on helge värviküllane interjöör.

Värvikirev spaahotell Leedus
Spaakompleksi julgetel ja säravatel sisearhitektuursetel lahendustel pole Leedus analooge. Foto: Norbert Tukaj

Võluv smaragdroheline

Hotelli interjööris domineerib smaragdroheline, mis näib peegeldavat Birštonase mändide rohelust. Särava, värviküllase ning kontrastse interjööri autoriks on Leedu sisearhitekt Viktorija Puodžiūtė ja tema meeskond. Arhitekti sõnul seadis tellija hoonele tüüpnõuded: vaja oli luua vastav arv ruume, taastusravi- ja restoranialad ning suur konverentsisaal.

Värvikirev spaahotell Leedus
Hotelli interjööris domineerib smaragdroheline. Foto: Norbert Tukaj

Värvid, mis visuaalselt siluvad pinna ebatasasusi

Hotelliruumides valitseb õrn, pehme ja värviküllane atmosfäär. Koridorides ja hotellitubades katab põrandaid pehme vaip, seinad on värvitud soojades toonides või kaetud erinevate värviliste pehmete sametpaneelidega ning dekoreeritud efektsete joonistustega.

Hotelli restoranis on seinad värvitud Tikkurila Harmony täismati seinavärviga, mis peidub visuaalselt kõik pinna ebatasasused.

Värvikirev spaahotell Leedus
Hotellitubade seinad on värvitud soojades toonides. Foto: Norbert Tukaj
Värvikirev spaahotell Leedus
Tikkurila Harmony seinavärv aitas luua mulje rikkalikust rohealast. Foto: Norbert Tukaj
Värvikirev spaahotell Leedus
Konverentsisaalis on akustilised laepaneelid värvitud kuldseks. Foto: Vytautas Ego SPA

Kuldne konverentsisaal

Vytautas Ego SPA konverentsisaal ei meenuta kuidagi tavalist koosolekukeskust. Sisearhitekt otsustas konverentsisaali akustilised laepaneelid kuldseks värvida. Seda ainulaadset ideed oli võimalik teostada alles pärast ainsa sobiva toote leidmist - Taika Paint on toonitav pärlmuttervärv, mis annab helkleva läike. Tulemus jääb eriti efektne hea valgustusega ruumis.

Üldkasutatavad ruumid värviti eriti vastupidava värviga

Vannitubade, trepikodade ja fuajee pindadel kasutatavad värvid peavad olema väga vastupidavad. Vytautas Ego SPA üldkasutatavad ruumid värviti Tikkurila Luja 7 mati sisevärviga, mis sisaldab hallitusvastaseid komponente, kaitstes värvitud pinda.

 

Spaahotelliga saad täpsemalt tutvuda siin

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Profitoodete kontaktid leiad siit.

OLE KURSIS TIKKURILA UUDISTEGA JA TELLI UUDISKIRI. JAGAME ASJAKOHAST TEAVET JA UUT INFOT REGULAARSUSEGA KORD KVARTALIS EGA HÄIRI POSTITUSTEGA, KUI MEIL MIDAGI SISUKAT ÖELDA POLE.
Telli profitoodete uudiskiri
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et