Renoveeritud skatepark Lätis

Värviline skatepark Lätis

Cēsises kesklinnas asub ainulaadne vabaajapargi näide – DYNAMI:T Skatepark, esimene avalik skatepark ja korvpalliväljak Lätis.

1,245 m² suuruse skatepargi konstruktsioonid projekteeris Läti skateparkide projekteerija Davis Šmoteks koostöös Sloveenia professionaalse BMX-ratturi Chris Khaniga, kes on selles valdkonnas väga tuntud. DYNAMI:T Skatepark peegeldab uusimaid globaalseid tööstusharu trende ja on loodud vastama laia publiku vajadustele, pakkudes lõbusat kogemust nii algajatele kui ka kogenud sõitjatele.

Renoveeritud skatepark Lätis
Renoveeritud skatepark Lätis

Pargi aluspind on valmistatud asfaldist ja seda kasutatakse intensiivselt, seega oli oluline kõrge vastupidavusega kate. Ideaalseks lahenduseks valiti Tikkurila Temafloor PU-UV – toonitav, paindlik, lahustivaba ja ilmastikukindel kahekomponentne polüuretaan-asfaltpinnakate. Kate pakub suurepärast UV-vastupidavust, mistõttu sobib see hästi otsese päikesevalguse käes olevatele aladele, see peab vastu ka mehaanilistele ja keemilistele koormustele.

Uue skatepargi ehitajate, ettevõtte WeBuildParks eesmärk oli tuua Cēsise linnakeskkonda innovatsiooni, et meelitada ligi noori ja rõhutada skatepargi dünaamilist keskkonda. Seetõttu valiti erkroosad ja violetsed toonid nagu NCS S 1070-R, NCS S 2060-R30B ja NCS S 4050-R50B. Värvitud kogupindala on ligi 400 m².

Meil on hea meel, et meil on partnerid, kes toetavad meie ideid. Valitud värvilahendus lisab linnakeskkonnale isikupära. Loodame, et inimesed tulevad siia parki erksaid värve nautima ja mõnusalt aega veetma.
Janis Jansons, ehitusettevõtte WeBuildParks juhataja
Renoveeritud skatepark Lätis
Renoveeritud skatepark Lätis

Roosa ja lilla värvilahenduse kujundas ettevõtte disainimeeskonna juht Kristine Višnevska. See on kaasaegne, julge ja värviline kujundite mäng, mis on aidanud luua uue ja positiivse keskkonna noortele. Kristine valis erksad toonid, suured puhtad alad ja silmapaistvad kujundid; valitud värvitoonid sobivad kokku ka ümbritseva pargi rohelise ja asfaldi tumeda värvitooniga.

Viimastel aastatel on erksad ja värvilised spordiväljakud muutunud väga populaarseks kogu maailmas, kuid Lätis on neid siiski vaid käputäis. Värvitoonil on avalike kohtade kujundamisel väga suur roll, sest see parandab külastajate meeleolu ja soodustab nendevahelist suhtlust nii isiklikult kui ka sotsiaalmeedias.

Renoveeritud skatepark Lätis
DYNAMI:T skatepark on värviline ja mitmekülgne koht, mis on loodud kauakestvatest materjalidest.
Janis Rozenbergs, Cēsise vallavolikogu esimees
Renoveeritud skatepark Lätis
Renoveeritud skatepark Lätis

Tikkurila osalus Cēsise skatepargi rajamisel ei olnud juhus – meie ettevõtte eesmärk on toetada selliste keskkondade loomist, mis tagavad lastele ja noortele võimaluse oma aega mõtestatult kasutada, edendades spordiga tegeleva aktiivse ühiskonna arengut.

Meil on hea meel, et Tikkurilal oli võimalus selles projektis osaleda. Investeeringud keskkonda, kultuuri ja sporti on ühiskonna üldise arengu jaoks väga olulised.
Jānis Roze, Tikkurila Läti müügidirektor

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Profitoodete kontaktid leiad siit.

OLE KURSIS TIKKURILA UUDISTEGA JA TELLI UUDISKIRI. JAGAME ASJAKOHAST TEAVET JA UUT INFOT REGULAARSUSEGA KORD KVARTALIS EGA HÄIRI POSTITUSTEGA, KUI MEIL MIDAGI SISUKAT ÖELDA POLE.
Telli profitoodete uudiskiri
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et