Pro Klubi

Tikkurila Pro Klubi

MIS ON TIKKURILA PRO KLUBI?

2015. aastal loodud Tikkurila Pro Klubi on professionaalseid maalreid ühendav klubi. Pro Klubi liikmeteks sobivad kõik õppimis- ja arenemishimulised maalrid, kes soovivad saada osa Tikkurila toodete koolitustest, annavad tagasisidet meie toodetele, jagavad oma kogemusi ning osalevad tootearenduses toodete testijatena. Lisaks korraldame klubi liikmetele meeleolukaid kokkusaamisi, kus saab teiste ametivendadega suhelda ja kogemusi vahetada. See kõik annab Pro Klubisse kuuluvale maalrile eelise ja suurema professionaalsuse klientide teenindamisel.

 

MIKS LIITUDA TIKKURILA PRO KLUBIGA?

 

Pro Klubi liikmetel on mitmeid eeliseid. Meiepoolne tugi liikmetele:

  • Korraldame tasuta koolitusi, seminare ja meeleolukaid üritusi
  • Anname Sulle alati vastused tehnilistele küsimustele (nii telefoni kui e-posti teel)
  • Nõustame ka objektil, olgu tegemist keeruliste lahenduste või väikeste küsimustega
  • Abistame värvikaartide ja näidistega
  • Teavitame tooteuuendustest ja pakume võimalust osaleda tootearenduses ning toodete testimisel. Sinu tagasiside on väga oluline!

Loe artikleid ja saa kasulikku infot

 

Pro Klubi üritus

KUIDAS LIITUDA?

Anna meile endast märku! Liitumiseks saada meile oma kontaktid ja lühike põhjendus, miks Sa soovid Pro Klubiga liituda. Võtame Sinuga ühendust ning kui meie nägemused on sarnased, siis saad ka Sina Tikkurila Pro Klubi liikmeks ning saad osa kõikidest meie poolt pakutavatest teenustest ning hüvedest.

Pro Klubi

KONTAKTID

Margus Mändmets

Pro Klubi projektijuht
Mobiil +372 508 1870
Meiliaadress margus.mandmets@ppg.com
Üldine meiliaadress proklubi@ppg.com

 

Liitu ka meie Facebooki grupiga

 

ASUKOHT

Aadress: Laki 1B, Tallinn

Tikkurila Pro Klubi asub Tikkurila koolituskeskusega samas hoones. Koolituskeskuses on lai valik erinevaid näidispindasid, millega on võimalus kohapeal tutvuda. Võta meiega ühendust ja tule külla!

Tikkurila koolituskeskus

KUIDAS KOHALE JÕUDA?

 

Kui tuled autoga

Tikkurila koolituskeskuse peasissepääs nii jalakäijatele kui autoga liiklejatele asub aadressil Laki 1B, Tallinn. Parkla asub koolituskeskuse hoone ees. Parkimine on tasuta.

 

Kui tuled jalgsi või ühistranspordiga

Tikkurila koolituskeskusele lähim peatus Mustamäe teel on „Marja“, kus peatuvad bussid 16, 26, 26A ja 33 ning trollid 1 ja 5.
Ühistranspordiga tulijad jt jalakäijad saavad territooriumile siseneda ka Liimi tänavalt jalakäijate sissepääsu kaudu, aadress Liimi 5, Tallinn.

Kui koolituskeskuse uksed pole avatud, palume vajutada uksekella.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et