Lahendused spetsialistidele

Aitame oma klientidel ja koostööpartneritel luua ja kujundada kauneid ning ajale vastupidavaid pindasid. Kvaliteetse viimistluse saab tagada õigete toodete või lahendustega.

Täislahendused professionaalidele

Värvi valimisel on suur osa ruumi funktsionaalsusel. Värve on täismatist kõrgläikeni, nii seintele kui lagedele, koormust nõudvatele pindadele või nõudlike haiglaruumide või ökoehitusprojektide jaoks sobivaid tooteid. Lisaks on Tikkurilal ka palju erinevaid tootelahendusi, näiteks põrandatele.

Koostöö maalritega

Professionaalsete maalrite jaoks on sisevärvi valik midagi enamat kui ilus tulemus. Värv peab olema vastupidav, selle pealekandmine peab olema lihtne ja lõppude lõpuks peavad kliendid rahule jääma.

Värvi valimine tähendab pinna, ruumi ja värvi omaduste läbimõeldud kaalumist.

Tikkurila on loonud ka professionaalseid maalreid ühendava klubi.

Saavuta parim tulemus Tikkurila toodete ja lahendustega! Juhendame ja toetame sind igal sammul, alates ettevalmistustöödest kuni täiusliku viimistletud pinnani.

  • Professionaalsed tooted ja teenused
  • Kompromissitu kvaliteet
  • Usaldusväärne toonimine
  • Innovatsioon, mis keskendub jätkusuutlikkusele                     
Lisainfo saamiseks võta ühendust meie konsultantidega
Profimüügi kontaktid

Koostöö arhitektidega

Arhitektina on sul keskne roll siseruumi visuaalsete ja funktsionaalsete aspektide kujundamisel. 

Arhitektidel, sisearhitektidel ja sisekujundajatel on oma töös vaja kursis olla väga paljude teemadega. Tikkurila Pro Designer on koht, kuhu kogume kasulikke artikleid, ideid ja referentse arhitektuuri ning sisekujunduse valdkonnast, et sul oleks lihtsam oma visioone klientidele pakkuda.

Tutvu värvitrendidega

Valitud värvitoonid peaksid sujuvalt ühtima teie arhitektuurilise visiooniga. Pakume laias valikus sise- ja välisvärvikaarte.

Tikkurila Symphony on värvikaart, mis koosneb 2436 värvitoonist, mis sobivad sisevärvide toonimiseks. Tikkurila Symphony värvikaart on üks kõige ulatuslikumatest kaasaegsetest värvisüsteemidest ja selle kaardi puhul võid olla kindel, et värvitava pinna värv vastab täpselt kujundusvärvile. Tunneta Värvi on 216 värvitoonist koosnev kollektsioon, mis aitab sul pakkuda õiget atmosfääri, olenemata disaini visioonist.

Tutvu teiste värvikaartidega siin.

Jätkusuutlikud ja keskkonnasõbralikud värvilahendused

Värvidel ja pinnakattevahenditel on ökoehituses oluline roll. Üha rohkem ehitusprojekte saab kasu rohelise hoone kriteeriumidele vastavate toodete kasutamisest. Säästvat ehitust mõõdetakse sageli erinevate vabatahtlike sertifikaatide abil, nagu BREEAM, LEED või WELL.

Kuidas valida värvitooteid keskkonnasõbralikuks ehituseks?

Ökoehituse standardid nõuavad, et värvidel oleks madal lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus nii nende esialgsel pealekandmisel kui ka aja jooksul. See tagab, et värv ei eralda kahjulikke gaase, mis võivad kahjustada õhukvaliteeti ja hoones viibijate tervist. Standardid soodustavad ka vähese süsinikusisaldusega materjalide kasutamist, vähendades ehitusega seotud kasvuhoonegaaside heitkoguseid.

 

 

Siseviimistlustooted

Tikkurila sisetoodete sari on välja töötatud vastavalt professionaalsetele vajadustele. Vali tooted vastavalt ruumile, pinnale või värviomadustele. 

Värve on täismatist kõrgläikeni, nii seintele kui lagedele, koormust nõudvatele pindadele või nõudlike haiglaruumide või ökoehitusprojektide jaoks sobivaid tooteid.

Põrandalahendused

Tikkurila põrandalahendused pakuvad suurepärast vastupidavust nii elu-, äri- ja tööstushoonetele kui ka avalikele ruumidele ja parklatele. Suure jõudlusega pinnakatete valikusse kuuluvad sise- ja välisruumide betoonpõrandate värvid, lakid, katted ja tasanduskihid, mis kõik on ohutud, vastupidavad ja esteetilised.

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et