Fontefloor EP 100

Kahekomponentne veepõhine epoksüüdvärv.

EPD verified
M1
CE
  • Mitmeotstarbeline värv
  • M1 klassifikatsiooniga värv
  • Lihtne kasutada

Lõpptulemus

  • Läikiv

Kirjeldus

Kahekomponentne veepõhine epoksüüdvärv.


Toote omadused

• Uute, vanade ja eelnevalt värvitud betoonpindade värvimiseks. • Sobib ka betoonseinte värvimiseks. • Fontefloor EP 100 kuulub ehitusmaterjalide emissiooniklassi M1.


Kasutuskohad

• Soovitatakse mõõduka mehaanilise ja keemilise koormuse tingimustes olevatele betoonpõrandatele tööstusruumides, ladudes, töökodades jm.


Katvus

Keskmine värvikulu betoonpõrandatel: kruntimisel 5–7 m²/l ja viimistlemisel 7–10 m²/l. Värvi kulu mõjutavad värvitava pinna poorus, karedus ja värvimisviis.


Vedeldi

Veepõhine


Värvimistingimused

Betooni pinna suhteline niiskus peab olema alla 97%. Värvimise ja kuivamise ajal peab õhu, pinna ja värvi temperatuur olema üle +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%. NB! Epoksüüdpinnakatetel on kalduvus välistingimustes kriidistuda ning muutuda võib ka värvitoon. Soovituslik on kasutada polüuretaankihti, kui on kõrged esteetilised nõudmised värvi välimusele.


Pinna ettevalmistus

Uus betoonpind: Eemalda betoonpinnalt tsemendiliimi kiht haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Puhastusmeetod vali konkreetsele põrandale sobivaim. Puhastuse järel eemalda tolm hoolikalt tolmuimejaga. Söövitamine teha soolhappelahusega (1 osa kanget soolhapet ja 4 osa vett). Loputa töödeldud põrand rohke veega ja seejärel kuivata. Vana betoonpind: Eemalda rasv, õli, kemikaalid jms mustus MAALIPESU puhastusvahendiga. Eemalda vana lahtine värvikiht lihvides. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod näiteks nurklihvijaga. Eemalda tolm ja lahtised osakesed.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vesi. Töövahendid tuleb pesta koheselt peale kasutamist, enne kui värv on kuivanud.


LOÜ

Lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ) sisalduse piirväärtus 2004/42/EC (alaliik A/j) 140 g/l (2010).


Mitmeotstarbeline värv

Soovitatakse mõõduka mehaanilise ja keemilise koormuse tingimustes olevatele betoonpõrandatele tööstusruumides, ladudes, töökodades ning samuti ka haiglates põrandate katmiseks. Fontefloor EP 100 sobib ka niiskele betoonile.

Product usp1prof_img
Multi-purpose paint

M1 klassifikatsiooniga värv

Tootel on siseruumides kasutamiseks mõeldud M1 ehitusmaterjalide emissiooniklass ja see eraldab keskkonda eriti madalas koguses lenduvaid ühendeid.

Product usp2prof_img
Hospital concrete floors

Lihtne kasutada

Kruntimist ja värvimist saab teha sama tootega. Kerge rulli abil peale kanda. Vett kasutatakse vedeldamiseks ja tööriistade puhastamiseks.

Product usp3prof_img
Easy to use
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et