Hovet arena

Hovet Arena hokiväljaku renoveerimine

Stockholmis asuvale ikoonilisele Hovet Arena hokiväljakule uue välimuse andmiseks kulus kaheksa nädalat.

Rootsi pealinnas Stockholmis asuvat ikoonilist Hovet Arena hokiväljakut hakati renoveerima 2020. aasta kevadel, just siis, kui COVID-19 pandeemia tõttu keelati avalikud kogunemised. Omanikud otsustasid seisakut ära kasutada ja võtsid ette põhjaliku remondi, värvides üle hokiväljaku põrandad ning seinad, et need oleksid pärast piirangute kaotamist pealtvaatajatele ja sportlastele kasutamiseks valmis.

Põrandad värviti Tikkurila ja seinad Alcro kaubamärgi toodetega.

 

Hovet arena

Professionaalne tugi kogu projekti vältel


Renoveerimise üheks suurimaks väljakutseks oli õigete toodete valimine, mistõttu võttis tööde teostaja Tomas Wahlström ehitusettevõttest Wahlströms Måleri & Bygg ühendust Tikkurila Rootsi edasimüüja Stillströms Industrifärgiga, kes aitas õiged tooted leida.

Tomas Wahlström oli kogu teenuse ja pakutavate nõuannetega väga rahul: 

"Tikkurila ja Stillströms Industrifärg toetasid meid kogu projekti jooksul professionaalselt. Mõlemad ettevõtted olid valmis vastama kõikidele praktilistele ja tehnilistele küsimustele, mis meil renoveerimistööde ajal tekkisid."

Hovet arena

Vastupidavad pinnakatted


Wahlströms Måleri & Bygg alustas renoveerimisprojekti neile juba varasemast tuttava tootega Tikkurila Fontefloor EP 100, mis on kahekomponentne veepõhine epoksüüdvärv. Enne tööle asumist korraldas Tikkurila toodete edasimüüja kohapeal koolituse, et näidata, mismoodi tooted toimivad ja kuidas neid kõige paremini peale kanda.

Tavaliselt seinavärviga töötamiselt vaigutoodetele üleminek oli meile uus väljakutse, mida terve meeskond nautis. Meie pühendunud ehitajad ja koostöö Tikkurila edasimüüjaga, tegid selle projekti edukaks,” selgitab Wahlström.

Betoonist põrandapinna ettevalmistamiseks lihviti kõik pinnad teemanttööriistadega, halvas seisukorras betoonpinnad eemaldati ning parandati need kohad Tikkurila Temafloor 400 ja liiva seguga. Täiusliku pinna saamiseks treppidel ja vahekäikudes pidi lihvimistöid tegema käsitsi. Kokku kulus ettevalmistustöö lõpetamiseks kaheksa nädalat.

 

Hovet arena
Hovet arena

Rohkemat kui lihtsalt toodete müümine


Hokiväljaku renoveerimisprojekt oli edukas ja meil Tikkurilas on väga hea meel, et saime sellesse nii suure panuse anda. Ka meie Rootsi edasimüüja Stillströms Industrifärgi müügijuht Lelle Björklund oli koostöö üle õnnelik:

Et oma äri tulevikus kasvatada, peame pakkuma oma klientidele mitmekülgset tuge. Toodete edasimüüja ei tohiks piirduda vaid värviämbrite müümisega, vaid koolitama kliente ja koostööpartnereid ning tegema koostööd maalritega."

Wahlströms Måleri & Bygg jäi renoveerimise tulemusega enam kui rahule ning on väga õnnelik, et saab Tikkurilaga ka edaspidi koostööd teha.

Hovet arena
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et