Tikkurila Facade 760

Tikkurila Facade 760 värvikaart välisseinte värvitoonide valimiseks

Tikkurila Facade 760 välisvärvikaart sisaldab 760 katvat värvitooni kõikidele välispindadele sõltumata aluspinnast – nii puit-, metall- kui ka kivipindadele.

Tikkurila Facade 760 koondab ühte värvikollektsiooni vastupidavad ja inspireerivad värvitoonivalikud kõikidele välisseinapindadele. Terviklik kollektsioon koosneb erinevatest värvivalikust, mis vastavad kõigile professionaalsetele vajadustele. Lisaks sisaldab Facade 760 professionaalidele olulist teavet, näiteks NCS-koode.


Tikkurila on Facade 760 värvikaardi väljatöötamisel arvestanud klientide tagasisidega ja jaotanud toonid viide gruppi:
Classic – 552 klassikalist fassaadivärvitooni: kollased, punased, sinised ja rohelised ning ka külmad ja soojad neutraalsed.
Effect – 160 uut erksat, puhast ja kaasaegset värvitooni
Nordic – 30 kõigi aegade populaarsemat traditsioonilist välisvärvitooni
Roof – 12 klassikalist katusetooni
Signal – 6 signaalvärvitooni

Värvikaardi koostamist mõjutasid ka värvitrendid.

Tikkurila Facade 760

Lai toonivalik!

Facade 760 värvikaardil olevad toonid on professionaalide poolt hoolikalt valitud, et tagada värvitoonide vastavus eesmärgile ja vajadusele.

Näiteks klassikalised värvitoonid Classic osas sisaldavad kõigi aegade lemmikuid. 552 tooni asuvad 92 leheküljel, millest igaüks sisaldab kuut erinevat ühe värvitooni väärtust. Classic värvitoonidel on suurepärane värvipidavus kõigis tootetüüpides ja nende hooldusintervall on väga hea.

Kas otsid midagi erksamat?

Effect osas on erksad, puhtad ja kaasaegsed värvitoonid, mis sobivad eriti hästi kaasaegsesse arhitektuuri ja suurte avalike hoonete välisilmesse. Effect 160 värvitooni asuvad 40 leheküljel.

 

Põhjamaade lemmikud

Põhjamaised lemmikud ehk Nordic osa sisaldab 30 kõigi aegade populaarsemat traditsioonilist välisvärvitooni, mis põhinevad põhjamaise värvipärandi sügaval mõistmisel ja sobivad eriti hästi Skandinaavia keskkonda. Nordic valik sobib paljudesse erinevatesse keskkondadesse ja sisaldab traditsioonilisi värvitoone nagu punane, kollane ja roheline. Põhjamaine valik sobib ideaalselt väikeste elamute välisilmesse.

Saadaval on ka ülevaatlikumad tarbijavalikud, mis koosnevad kõige populaarsematest valikutest konkreetsete maja välispindade, näiteks puit- ja mineraalfassaadide jaoks, lisaks katuste ja soklite värvidele.

Tikkurila Facade 760 värvikaardil olevad toonid on disainitud spetsiaalselt nõnda, et need taluksid kõiki välistegureid, millega välisseinavärvid kokku puutuvad, näiteks muutlikud ilmastikutingimused või erinevad välispinnad. Valikus on lai valik värvitoone, millel on suurepärane vastupidavus ja stabiilsus.

Tikkurila Colour Service on välja töötanud ja testinud kõiki Facade 760 värvikollektsiooni värvitoone, et tagada kõrge kvaliteet ja nende toimimine võrdselt hästi nii puidule, metallile kui ka mineraalpindadele mõeldud toodetes või mis tahes ilmastikutingimustes.
 
 

Tikkurila Facade 760
Tikkurila Facade 760

Miks valida toonid Facade 760 värvikaardilt?

Hoone projekteerimisel või majale värvitooni valimisel võiks juba projekteerimise faasis paika panna, missuguse värvitootega maja värvitakse. Facade 760 puhul ei pea projekteerija ega arhitekt muretsema lõpptulemuse ega välisseinavärvi sobivuse või vastupidavuse pärast, kuna kõik värvid on tehtud ja testitud konkreetsele hoonepinnale, olgu selleks siis puit, metall või mineraalvärv.

Facade 760 värvikaarti on lihtne kasutada, kuna see sisaldab sümboleid, mis määravad, millistele pindadele ja värvidele toon on mõeldud.
 

Facade 760 värvikaarti saab kasutada erinevate fassaadimaterjalide värvitoonide kombineerimiseks, mistõttu ei ole vaja kasutada mitut erinevat värvikaarti.

Facade 760 numbrites

  • Facade 760 värvikaart toodi turule 2017. aastal.
  • See koosneb peamiselt kolmest osast: Classic, Effect ja Nordic.
  • Classic sisaldab 552 värvitooni traditsioonilistest valikust.
  • Efekt sisaldab 160 erksat värvitooni.
  • Nordic sisaldab Põhjamaade 30 kõige populaarsemat välisvärvitooni.
  • Lisaks on värvikaardis 18 katusekatte ja signaalvärvitooni.
Facade värvikaart

Vaata Facade 760 värvikaarti siit 

 

Hea arhitekt, sisearhitekt, sisekujundaja ja projekteerija! 

Tikkurila Pro Designer on koht, kuhu kogume kasulikke artikleid, referentse ja loomingulisi ideid arhitektuuri ning sisekujunduse valdkonnast. Korraldame aeg-ajalt ka seminare, veebinare, väljasõite ja muid toredaid üritusi. Kui soovid uudistega kursis olla ja kutseid saada, siis telli meilt uudiskiri. 

Saadame uudiskirju umbes kord kvartalis. Kui soovid uudiskirja saamisest loobuda, siis saad oma tellimuse igal ajal tühistada.

OLE KURSIS UUDISTEGA JA LIITU ARHITEKTIDE UUDISKIRJAGA
Liitu Pro Designeriga siin
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et