Lastehaigla

Argentum Plus – spetsiaalne viimistlusvärv, mis sisaldab viirust ja baktereid inaktiveerivat ainet

Tikkurila Argentum Plus on spetsiaalvärv, mis sisaldab hõbefosfaatklaasi, mis kaitseb värvitud pinda bakterite ja viiruste kasvu eest. See on saadaval matina (Argentum Plus 7) ja poolmatina (Argentum Plus 20).

Kaitseb värvipinda bakterite kasvu eest

Argentum Plus 7 ja Argentum Plus 20 on spetsiaalsed veepõhised värvid seintele ja lagedele kasutamiseks sisetingimustes. Need on loodud nõudlike ruumide pindade kaitsmiseks, näiteks tervishoiuasutustes, kus kõrge hügieenistandardi säilitamine on äärmiselt oluline.

Kõrge hügieenitaseme saavutamiseks on hea puhastatavus väga tähtis. Bakterite kasvu vältimiseks värvitud pinnal sisaldavad Argentum Plus 7 ja Argentum Plus 20 hõbefosfaatklaasi. Mõlemat toodet on testitud 24 tunni jooksul vastavalt standardile ISO 22196 (antibakteriaalse aktiivsuse mõõtmine plastidel ja muudel mittepoorsetel pindadel).

 

Vaata videost referentslugu Valmiera haiglast

Argentum Plus 20 purk
Argentum

Suurepärane kaitse koroonaviiruse vastu

Argentum Plus seina- ja laevärvid kiirendavad värvitud pinnaga kokkupuutuva koroonaviiruse inaktiveerimist.

Katsete tulemused näitavad suurt viirust inaktiveerivat toimet veiste koroonaviiruse (S379 Riems) suhtes, kasutades kvantitatiivset testi vastavalt standardile ISO 21702:201. Veiste koroonaviirus on sarnane SARSi koroonaviiruste struktuurile ja geneetikale, seega võib eeldada, et need tulemused on samad ka sarnaste inimkehade koroonaviiruste puhul. Katsed viis läbi Eurofins'i laboratoorium (aruande kuupäev: 3. veebruar 2022).

Laadi alla aruanne

Väga hea kulumiskindlus

Argentum Plus värvid taluvad tugevat kulumist nõudlikes tingimustes ning neid saab ohutult puhastada haigla pesemis- ja desinfitseerimisvahenditega.

Need on ideaalne valik seintele ja lagedele ruumides, kus nõutakse suurepärast kulumiskindlust ja kõrget hügieenitaset, näiteks haiglate koridorid, palatid ja muud sellised ruumid, kus pinnad on suure koormuse all.

Argentum

Kuidas Argentum Plus toimib bakterite kasvu vastu?

Argentum Plus moodustab kergesti puhastatava pinna. Värvid sisaldavad hõbefosfaatklaasi, mis on tõhus vahend, et takistada bakterite kasvu värvitud pinnal.

Lastehaigla

Tikkurila värvid aitavad hoida Helsingi lastehaigla hügieenilisena

Helsingi lastehaigla avas patsientidele uksed 2018. aasta septembris, keskendudes kvaliteetsele ja parimale tervishoiuteenuse pakkumisele kõikidele lastele kogu Soomes. Haiglakeskkonnas saab värvidega luua pindu, mis vastavad kõige nõudlikumatele vastupidavus- ja hügieeninõuetele; õige värvivalik võib soodustada igas vanuses inimeste heaolu ja taastumist.

Argentum Plus - M1-klassi värv, määrati uue lastehaigla ruumide jaoks, kus on eriti ranged hügieeninõuded.

 

Loe referentslugu siit

Children's hospital

Varssavi lastehaigla on värvitud Tikkurila värvidega

Poolas Varssavis asuva lastehaigla lastekirurgia ja elundite siirdamise osakond sai oma väikestele patsientidele uue ja sõbraliku näo. Kogu neljas korrus on renoveeritud Tikkurila värvidega.

Selle olulise ülesande jaoks valiti spetsiaalne värv, mis on mõeldud kohtadesse, kus on nõutav kõrge hügieenitase – Argentum Plus 20.

 

Vähendatud heitkogused (LOÜ) värvimise ajal ja pärast värvimist

Argentum Plus 7 ja Argentum Plus 20 on M1-klassi värvid, mis tähendab, et need aitavad vähendada heitkoguseid värvimise ajal ja pärast värvimist.

M1-klassifikatsioon sätestab maksimaalsed piirnormid lenduvate orgaaniliste ühendite (LOÜ), formaldehüüdi ja ammoniaagi heitkogustele. Klassifitseerimise käigus hinnatakse ka lõhna emissiooni. M1-klassifikatsiooni saavad ainult need materjalid, millest eraldub atmosfääri äärmiselt vähe ühendeid.

M1 logo

Kui Sul tekkis küsimusi, siis võta meiega ühendust. Profitoodete kontaktid leiad siit.

OLE KURSIS TIKKURILA UUDISTEGA JA TELLI UUDISKIRI
Telli profitoodete uudiskiri
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et