Temafloor 150

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdvärv.

CE

Temafloor 150

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdvärv.

Lõpptulemus

  • Täisläikiv

Kirjeldus

Kahekomponentne lahustivaba epoksüüdvärv.


Toote omadused

• Lahustivaba epoksüüdvärv põrandatele nii sise- kui välistingimustes. • Soovitatakse põrandatele, mis taluvad keskmist keemilist ja mehaanilist koormust tööstus-, remondi- ja laoruumides. • Talub +70 ºC kuiva temperatuuri ja +60 ºC uputustingimustes. • Sobib uutele ja vanadele betoonpõrandatele ning eelnevalt betoonpõrandavärvidega töödeldud pindadele. • Temafloor Flex kõvendi teeb värvipinna elastsemaks ja vastupidavamaks betooni lõhenemisele.


Kasutuskohad

• Sobib ka asfaltpõrandatele, garaažide, trepikodade, rõdude, pesuruumide, keldrite jmt põrandatele.


Katvus

Kulu betoonpõrandale on keskmiselt: kruntvärv 4-6 m2/l ja pinnavärv 6-8 m2/l. Värvi kulu mõjutavad värvimisviis ja -tingimused, värvitava pinna kuju ning kvaliteet.


Vedeldi

Lahustivaba


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohiks ületada 97%. Värvimise ja värvi kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja värvi temperatuur langeda alla +15 ºC ja õhu suhteline niiskus alla 80%. NB! Epoksüüdpindadel on kalduvus välistingimustes kriidistuda ja muuta värvitooni!


Pinna ettevalmistus

Uus betoonpind: Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhastuse järel eemalda tsemenditolm hoolikalt tolmuimejaga. Söövita lahjendatud soolhappelahusega (1 osa kanget soolhapet ja 4 osa vett). Töödeldud põrand loputa rohke veega ja kuivata. Vana betoonpind: Eemalda rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda vana, lahtine värvikiht lihvides. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Kui teete tasandusseguga kihi, siis kontrollige materjalide sobivust.


Värvimine Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1029.


LOÜ

(Alaliik A/j) 500 g/l (2010). Temafloor 150 sisaldab LOÜ maksimaalselt < 500 g/l.


Hea katvusega

Temafloor 150 on hea kattevõimega epoksüüdvärv. Toodet kasutatakse uutel ja vanadel betoonpõrandatel, mis peavad vastu pidama keemilise ja mehaanilise koormuse tingimustes.

Product usp1prof_img
Ice Hockey Arenas

Peaaegu piiramatu värvitoonivalik

Temafloor 150 on toonitav paljudesse värvitoonidesse. Värvi kasutatakse betoonpindadel nt jäähallidea, garaažides, rõdudel jm põrandapindadel tööstus- ja laoruumides.

Product usp2prof_img
Street Art
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et