Cozy floor põrandasüsteem betoonpõrandatele avalikes ruumides

Cozy Floor süsteem betoonpõrandatele

Elastne ja mürasummutav põrandakate kontorisse, kooli, koju, koosolekuruumi

Tikkurila Cozy Floor polüuretaanpõrandad on modernsed ja vastupidavad ning samal ajal ka tervise- ja keskkonnasõbralikud. Põrandakattematerjalina pakub Cozy Floor rikkalikult võimalusi luua isikupärane ja ruumiga väga hästi harmoneeruv lahendus. Ühevärviliste põrandate kõrval on võimalik luua nii mitmevärvilisi kui ka mustrilisi põrandaid, mis sarnanevad näiteks looduslikule kivile või marmorile. Värvivalik, kust leiab 48 000 tooni, lubab jõuda loomingulise lahenduseni, mis sobib ruumiga valatult.

Miks valida Cozy Floor süsteem?

Mahe ja meeldiv akustika
Cozy Floor põrandakate toimib ruumis nagu paks kvaliteetne vaipkate, mis muudab helid mahedaks ja ruumi akustika seal viibivatele inimestele hästi talutavaks. Erinevalt vaipkatetest on Cozy Floor põrandad monoliitsed ning väga lihtsasti hooldatavad.  

Väga hea õhukvaliteet
Cozy Floor pinnakate on minimaalse emissioonitasemega (M1 klass), ega sisalda inimese tervisele ohtlikul määral lenduvaid orgaanilisi ühendeid (LOÜ).

Sobitub suurepäraselt sisekujundusega
Cozy Floor erakordselt lai toonivalik võimaldab valida põrandale just sellise värvilahenduse, mis sobib interjööriga ja meeldib ruumi kasutajatele.

Vastupidav, pikaaegne kaitse
Cozy Floor süsteem moodustab põrandal monoliitse elastse mati pinna, mida on imelihtne puhastada. Põrandal on suurepärane kulumis- ja pleekimiskindlus, samuti löögikindlus, mis tagab põrandate pikaaegse säilimise.

 

Cozy Floor

Uudne lahendus interjööris – elastne ja mürasummutav põrand

 

Ajad muutuvad, tehnoloogiad paranevad ning mõne aja tagant üllatavad tootjad meid uudsete ja nutikate viimistluslahendustega.

Põrandamaailmas on suurt populaarsust kogumas Tikkurila Cozy Floor polüuretaanpõrandad, mis kombineerivad tehismaterjali elastsust ja vastupidavust, kuid on samal ajal tervise- ja keskkonnasõbralikud ning mille rikkalikust värvivalikust leiab lausa 48 000 tooni.

Jätka artikli lugemist või laadi alla siit

Loe referentslugu Cozy Floor põrandakattelahendustest köökidele

 

Vaata videost, kuidas Sepa-Jaani turismitalus Tikkurila Cozy Floor süsteemiga põrandaid uuendati

Kui soovid lähemat infot Cozy Floor või Tikkurila muude põrandakattelahenduste kohta, täida kontaktivorm ja meie konsultant võtab Sinuga peagi ühendust.

 

Infot põrandaspetsialistidele

 Cozy FloorCozy Floor Mosaic
KruntFontefloor EP 100 Fontefloor EP 100
Aluskiht Temafloor PU Flex ColorTemafloor PU Flex Color
Vahetöötlus Mosaic helbed
Pinnakiht Fontefloor PU MattFontedur FL Matt

Toote kohta lisainfo saamiseks klõpsa toote nimel. Pinnalekandmise juhendi leiate tootekirjeldusest.

Lisainfo saamiseks võta ühendust meie konsultantidega

Laadi alla Cozy Floor põrandakattesüsteemi infoleht

Laadi alla Temafloor PU Flex Color infoleht

Disainpõrandad

Mustrite või metallikefektiga pindade loomine või võimalus valida tuhandete värvitoonide seast on näited efektidest, mis sobivad põrandatele, mille puhul on nõutav trendikas väljanägemine, nt restoranides, kohvikutes, ostukeskustes ja ärihoonetes.

design_floor_stained_concrete.jpg

Ühiskondlikud ja ärihooned

Äri- ja ühiskondlike hoonete põrandad kalduvad kuluma ja neid peab olema lihtne puhastada. Tikkurila pakub veepõhiseid ja lahustivabasid lahendusi erinevate koormusklasside jaoks.

temafloor-400-epoxy_lacquer_for_concrete_floor.jpg

on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et