Temafloor PU Flex Color

Lahustivaba elastne kahekomponentne polüuretaanpinnakate, mida kasutatakse Tikkurila Cozy Floor süsteemis.

M1
  • M1-klassifikatsioon
  • Lihtne pinnale kanda
  • Tuhanded värvitoonid
Kirjeldus

Lahustivaba elastne kahekomponentne polüuretaanpinnakate, mida kasutatakse Tikkurila Cozy Floor süsteemis.


Toote omadused

• Soome Ehitusteabefond liigitas selle madala emissioonimääraga ehitusmaterjalide M1 klassi. M1 klassi tooted parandavad siseõhu kvaliteeti. Temafloor PU Flex Color tagab tänu äärmiselt vähesele LOÜ sisaldusele tervisliku keskkonna haiglates, koolides ja lasteaedades. • Katkevenivus 200%. • Isetasanduva pinnakatte saab lihtsalt ja kiiresti paigaldada ning seda on tavaliste põrandakatetega võrreldes lihtne uuendada. • Toote lai värvivalik annab sisekujundajale vabad käed. • Põrandakatte pind ei tõmbu kokku ega pragune.


Kasutuskohad

• Vett mitteläbilaskev pinnakate keskmise mehaanilise koormusega uutele ja vanadele betoonpõrandatele.


Katvus

Tegelik kulu sõltub pinna poorsusest ja tasasusest ning pealekandmisviisist. 2 mm paksuse kihi juures on kulu u 2 liitrit/m2.


Vedeldi

Lahustivaba


Säilitamine

Kõvendit tuleks säilitada temperatuuril u 20 °C. Kõvendi hakkab kristalliseeruma temperatuuril alla 20 °C. Külmast tulenev kristalliseerumine on pöörduv protsess ning kõvendit saab sulatada ja kasutada, ilma et selle omadused halveneksid. Lisateavet küsi tootjalt.


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi ületada 97%. Pinnale kandmise ja pinnakatte kuivamise ajal ei tohi õhu, pinna ja pinnakatte temperatuur langeda alla +15 ºC ja suhteline õhuniiskus alla 80%


Pinna ettevalmistus

Eemalda pinnalt alati rasv, õli, kemikaalid jmt mustus Maalipesu pesuvahendiga. Eemalda tsemendiliimi kiht pinnalihvimise, haavelpihustusega või soolhappega söövitades. Vali konkreetsetele ruumidele sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda praod ja augud kuni terve puhta betoonini. Ava praod nt. nurklihvijaga. Eemalda lahtine mustus ja tolm. Aluspinna tõmbetugevus peab olema üle 1,5 MPa. Kui teha tasandusseguga kiht, siis tuleb kontrollida materjalide sobivust.


Värvimine

Esimene kiht:

Hammastatud teraslatt või reguleeritav teraslatt.


Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1061


LOÜ

LOÜ 2004/42/EÜ (alaliik A/j) 500 g/l (2010) Temafloor PU Flex Color: maks. LOÜ < 500 g/l


M1-klassifikatsioon

Temafloor PU Flex Color tootel on M1-klassifikatsioon, mis tähendab, et toode parandab siseõhu kvaliteeti. Pinnakate tagab tervisliku keskkonna haiglates, koolides ja lasteaedades.

Product usp1prof_img
Durable white floor

Lihtne pinnale kanda

Temafloor PU Flex Color pinnakatet on lihtne ja kiire paigaldada ning seda on tavaliste põrandakatetega võrreldes lihtne uuendada.

Product usp2prof_img
Durable white floor

Tuhanded värvitoonid

Toote lai värvivalik annab sisekujundajale vabad käed. Pinnakate annb põrandale unikaalse välimuse.

Product usp3prof_img
Durable white floor
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et