Temafloor PU Flex Color

Lahustivaba elastne kahekomponentne polüuretaanpinnakate, mida kasutatakse Tikkurila Cozy Floor süsteemis.

M1_en

Temafloor PU Flex Color

Lahustivaba elastne kahekomponentne polüuretaanpinnakate, mida kasutatakse Tikkurila Cozy Floor süsteemis.

Kirjeldus

Lahustivaba elastne kahekomponentne polüuretaanpinnakate, mida kasutatakse Tikkurila Cozy Floor süsteemis.


Toote omadused

• Soome Ehitusteabefond liigitas selle madala emissioonimääraga ehitusmaterjalide M1 klassi. M1 klassi tooted parandavad siseõhu kvaliteeti. Temafloor PU Flex Color tagab tänu äärmiselt vähesele LOÜ sisaldusele tervisliku keskkonna haiglates, koolides ja lasteaedades. • Katkevenivus 200%. • Isetasanduva pinnakatte saab lihtsalt ja kiiresti paigaldada ning seda on tavaliste põrandakatetega võrreldes lihtne uuendada. • Toote lai värvivalik annab sisekujundajale vabad käed. • Põrandakatte pind ei tõmbu kokku ega pragune.


Kasutuskohad

• Vett mitteläbilaskev pinnakate keskmise mehaanilise koormusega uutele ja vanadele betoonpõrandatele.


Katvus

Tegelik kulu sõltub pinna poorsusest ja tasasusest ning pealekandmisviisist. 2 mm paksuse kihi juures on kulu u 2 liitrit/m2.


Säilitamine

Kõvendit tuleks säilitada temperatuuril u 20 °C. Kõvendi hakkab kristalliseeruma temperatuuril alla 20 °C. Külmast tulenev kristalliseerumine on pöörduv protsess ning kõvendit saab sulatada ja kasutada, ilma et selle omadused halveneksid. Lisateavet küsi tootjalt.


Värvimistingimused

Betoonpinna suhteline niiskus ei tohi olla üle 97%. Pealekandmise ja kuivamise ajal peab õhu, pinna ja toote temperatuur olema üle +15 ºC. Suhteline õhuniiskus peab olema alla 70%. Pane tähele, et suur suhteline õhuniiskus võib vähendada pinnakatte läiget.


Pinna ettevalmistus

Uus betoonpind: eemalda tsemendiliimi kiht betoonpinnalt lihvmasina või liivapritsi abil või soolhappega söövitades. Valie konkreetsele põrandale sobivaim puhastusmeetod. Pärast lihvimist eemalda tolm hoolikalt tolmuimejaga. Söövitamine soolhappelahusega (1 osa kanget soolhapet ja 4 osa vett). Loputa rohke veega. Kuivata põrand. Vana betoonpind: eemalda rasv, õli, kemikaalid jms mustus puhastusvahendi Maalipesu abil. Eemalda vana lahtine värvikiht lihvides või liivapritsi abil. Vali konkreetsele põrandale sobivaim puhastusmeetod. Puhasta põranda augud kogu lahtisest ja pudenevast ainest. Ava praod näiteks abrasiivse tööriista abil. Eemalda tolm ja lahtised osakesed. Tsemendiliimiga tasandussegu: küsi teavet sobivuse kohta tasandussegu tootjalt.


Värvimine

Esimene kiht:

Hammastatud teraslatt või reguleeritav teraslatt.


Töövahendite puhastamine

Vedeldi 1061


LOÜ

LOÜ 2004/42/EÜ (alaliik A/j) 500 g/l (2010) Temafloor PU Flex Color: maks. LOÜ < 500 g/l


M1-klassifikatsioon

Temafloor PU Flex Color tootel on M1-klassifikatsioon, mis tähendab, et toode parandab siseõhu kvaliteeti. Pinnakate tagab tervisliku keskkonna haiglates, koolides ja lasteaedades.

Product usp1prof_img
Durable white floor

Lihtne pinnale kanda

Temafloor PU Flex Color pinnakatet on lihtne ja kiire paigaldada ning seda on tavaliste põrandakatetega võrreldes lihtne uuendada.

Product usp2prof_img
Durable white floor

Tuhanded värvitoonid

Toote lai värvivalik annab sisekujundajale vabad käed. Pinnakate annb põrandale unikaalse välimuse.

Product usp3prof_img
Durable white floor
Estonian
on lisatud meelespeasse.
on eemaldatud meelespeast.
et